SteelSeries PR Kasım 2021! Gaming In Turkey olarak oyun dünyasının başarılı isimlerinden SteelSeries için Kasım ayında 2 PR çalışması gerçekleştirdik. Bu PR çalışması, Türkiye’nin severek takip edilen 68 farklı oyun ve diğer dijital medya haber sitelerinde yayınlandı. Ayın ilk bülteninde SteelSeries’in  Aerox 3 Ve Aerox 3 Wireless 2022 versiyonlarının tanıtımını yaptık. Ayın ikinci bülteninde ise SteelSeries’in oyun performansını arttıracak ekipmanlarından bahsettik.

SteelSeries Kasım 2021 PR

Kasım ayında yayınladığımız PR bültenlerinin başlığı şu şekilde:

  • SteelSeries Aerox 3 Ve Aerox 3 Wireless’ın 2022 Versiyonlarını Tanıtıyor
  • Oyunlarda +30 Kill Aldıracak 5 SteelSeries Ekipmanı

Kasım Ayı PR Bültenleri Özeti

SteelSeries Aerox 3 Ve Aerox 3 Wireless’ın 2022 Versiyonlarını Tanıtıyor

Yeni beyaz Snow renk seçeneği ve %100 saf, işlenmemiş PTFE kayma patenleri ile SteelSeres’in sevilen serisi Aerox 3’ün 2022 versiyonları duyuruldu.

Oyunlarda +30 Kill Aldıracak 5 SteelSeries Ekipmanı

Oyun dünyasının lider çevre birimleri üreticisi SteelSeries, oyunlarda +30 kill aldıracak efsanevi 5 ekipmanı listeliyor.

SteelSeries PR Kasım 2021! Gaming In Turkey olarak oyun dünyasının başarılı isimlerinden SteelSeries için Kasım ayında 2 PR çalışması gerçekleştirdik. Bu PR çalışması, Türkiye’nin severek takip edilen 68 farklı oyun ve diğer dijital medya haber sitelerinde yayınlandı. Ayın ilk bülteninde SteelSeries’in  Aerox 3 Ve Aerox 3 Wireless 2022 versiyonlarının tanıtımını yaptık. Ayın ikinci bülteninde ise

Tags: digital campaign / digital game marketing / digital game marketing in turkey / digital game pr / digital marketing / game agency / game agency in turkey / game influencer / game pr in turkey / game public relation / game public relation in turkey / gaming in turkey / SteelSeries