Razer Gold Influencer Marketing 2021! Gaming in Turkey Espor ve Oyun Ajansı olarak uzun yıllardır partner olarak çalıştığımız Razer Gold için 2021 yılında influencer marketing çalışması gerçekleştirdik. Yürüttüğümüz kampanya kapsamında hem Youtube hem de Twitch’ten içerik üreticileriyle çalıştık. Çalıştığımız isimler Razer Gold nedir, Razer Gold nasıl kullanılır, Razer Gold ve Razer Silver avantajları nelerdir gibi kullanımı kolaylaştıran ve marka bilinirliğini arttıran içerikler ürettiler.

Razer Gold Youtube Influencer Marketing – 2021 yılında çalıştığımız isimler;

Murano MLBB

Mrs Cosmos

OA ONAIR

Kozmik Karınca

Cyberrulz

 

Razer Gold Twitch Influencer Marketing – 2021 yılında çalıştığımız isimler;

Gulcemeow

GULSAHKY

Razer Gold Hakkında

Oyuncular için dünyanın en büyük sanal kredi sistemi olan Razer Gold, oyuncuların birçok pazarda karşılaştıkları; ödemeler için kredi kartlarına sahip olmama veya oyunlarda birden fazla ve güvenli olmayan ödeme sistemi gibi sorunların üstesinden geliyor. Razer Gold, çevrimiçi web sitesinden marketlere kadar hediye kartları ile 1 milyondan fazla satış noktasından temin edilebiliyor.

Tek bir Razer Gold hesabıyla, oyuncular en yeni PC ve mobil oyun başlıklarından oluşan geniş kütüphanesinden kolayca Blizzard, Tencent, NetEase, Wargaming ve daha fazla yayıncının 2 binden fazla  oyun ve oyun içi ürününü satın alabilirler. Razer Gold ödemeleri sunan popüler oyunlardan bazıları şunlardır: PUBG Mobile, Crossfire, World of Warcraft, DOTA 2 ve Fortnite.  Razer Gold, çevrimiçi web sitesinden marketlere kadar hediye kartları ile 1 milyondan fazla satış noktasından temin edilebiliyor.

Razer Gold Influencer Marketing 2021

Tags: digital campaign / digital game marketing / digital game marketing in turkey / esports agency / game agency / game agency in turkey / game influencer marketing / game marketing / game marketing in turkey / game public relation in turkey