Game Sultan Harf Kampanyası!

Türkiye’nin önde gelen dijital kod distribütörlerinden partnerimiz olan Game Sultan için bir pazarlama kurgusu hazırladık. “Game Sultan Harf Kampanyası” Bu kurguya göre oyuncular her 10 TL’lik alışverişlerinde bir harf paketi kazandılar. Harf paketinden çıkan kartlar ile G-CASH yazısını tamamlayan oyuncular 20 TL değerinde G-Bonus sahibi oldular.

Game Sultan markası Türkiye’nin en büyük e-pin satış portalı olarak faaliyetlerine devam etmekte olup, 20’den fazla global firmanın e-pin distribütörlüğünü yapmaktadır. Portalında 1 milyonun üzerinde üye sayısı ve 100’den fazla oyun bulunmakta olup, sunduğu ödeme seçenekleri ile Türkiye’nin en çok tercih edilen e-pin satış portalı olmuştur.

Game Sultan, Türkiye dışında MENA ve Avrupa bölgelerinde de hizmet vermekte olup, operasyonlarını genişletmeye devam etmektedir.

Uluslararası platformda yer alan bir şirketin parçası olarak, şirketimizde işlemler Uluslararası Finansal Raporlama Standartlarına (IFRS) ve IAS kurallarına uygun olarak takip edilmektedir. Türk Vergi Sistemi ve THP gereğince Tam Tasdik denetimleri ile Big 4’dan sağlanan Bağımsız Denetim süreçleri yıllık ve 3 aylık dönemlerde gerçekleşmektedir.

Şirketimiz; satın alınma süreçlerinde sıkı denetimlere ve Due Duligence’a tabi tutulmuştur, dünya tarafından Big 4 olarak adlandırılan bağımsız denetim firmalarından Deloitte & Touche firması bu süreçleri yönetmiştir.

Razer şirketi, Game Sultan’ı devraldı ve 2019’la birlikte Razer ortağımız olacak.

Game Sultan Harf Kampanyası! Harf paketinden çıkan kartlar ile G-CASH yazısını tamamlayan oyuncular 20 TL değerinde G-Bonus sahibi oldular.

Tags: esports agency / game community in turkey / game sultan / games marketing / gaming agency / marketing strategy