SteelSeries Nisan 2020 PR! Gaming In Turkey olarak, oyun dünyasının başarılı isimlerinden biri olan SteelSeries için Nisan ayında 3 adet PR çalışması gerçekleştirdik. Gerçekleştirmiş olduğumuz bu PR çalışmaları Türkiye’nin sevilerek takip edilen 50 farklı dijital oyun sitesinde ve diğer haber medya sitelerinde yayınlandı.

Nisan ayında yayınladığımız PR bültenlerinin konuları şu şekilde:

  • SteelSeries Ailesi Eğlence Dolu Etkinlikler ile Büyümeye Devam Ediyor
  • Ses Yazılım Lideri olan A-Volute Nahimic Nahimic, SteelSeries Ailesine Katılıyor
  • SteelSeries, Sınırlı Üretim Cyberpunk 2077 Kulaklık Koleksiyonunu Tanıttı

SteelSeries Nisan 2020 PR! Evde kalma sürecinde birçok insan oyunlara ve sosyal mecralara daha fazla ilgi göstermeye başladı. SteelSeries bu zorlu süreçte oyunculara destek olmak için onları sevdiği isimler ile buluşturacağını açıkladı. Birçok influencer ile düzenlenecek olan çevrim içi oyun etkinlikleri yakın zamanda başlıyor! Aynı zamanda teknoloji devi marka, yayın dünyasına yeni adım atanlara destek vermek için de bir kampanya başlatacağını da duyurdu.

Oyun dünyasının vazgeçilmez isimleri arasında yer alan SteelSeries, oyuncuları sevdiği isimlerle buluşturmaya devam ediyor. Tüm dünyanın maruz kaldığı bu zorlu süreçte, oyuncular hem sevdikleri isimlerle buluşup keyif dolu dakikalar geçirirken hem de birçok ödül kazanma şansı elde edecekler.

Son zamanlarda daha çok gündeme gelen yayın dünyası da gelişme göstermeye ve yeni isimler kazanmaya devam ediyor. SteelSeries, yayın dünyasına yeni adım atan ve yükselmek isteyen oyunculara özel yeni bir destek kampanyası başlatacak. Bu destek kampanyası kapsamında yayıncılara birkaç şart sunulacak. Bu şartları yerine getiren yayıncılar arasından seçilen isimlere ekipman desteği yapılarak, yayın dünyasında yükselmeleri için yardımcı olunacak.

Oyun ve espor çevre birimlerinde lider SteelSeries, oyunlar için 3D ses çözümlemelerinin önde gelen bağımsız geliştiricisi A-Volute Nahimic‘i satın aldığını duyurdu. Bu satın alma ile birlikte SteelSeries, hem donanım hem de yazılım genelinde sektör lideri olarak oyun ses performansı konusundaki itibarını desteklemeye devam edecek.

Nahimic, 150 yıldan fazla süredir ses yazılımı konusunda araştırma ve geliştirme alanında Fransa, Singapur ve Tayvan’da çalışma sürdüren, yirmiden fazla ses, DSP, sürücü ve yazılım mühendisine sahip önde gelen bağımsız oyun ses yazılımı geliştiricisi olarak ön plana çıkıyor.

Tüm oyun dünyasında uzun zamandır beklenen Cyberpunk 2077 oyununun bu özel sınırlı üretim SteelSeries serisi, oyuncular için büyük bir sürpriz olacak. Her bir detayı oyundan alınan bu özel koleksiyon tüm dünyayla birlikte Türkiye’de de sınırlı üretim olarak satışa sunulmaya hazırlanıyor.

Konsol oyun çevre birimlerinin lideri SteelSeries, Cyberpunk 2077 dünyasından ilham alan yeni Cyberpunk 2077 kulaklık koleksiyonunu görücüye çıkardı. Cyberpunk 2077’nin resmi ses ortağı olan SteelSeries, CD PROJEKT RED ile iş birliği içinde yeni bir kulaklık koleksiyonu tasarladı. Koleksiyon, Xbox Johnny Silverhand Edition için Arctis 1 Wireless, Arctis 1 Wireless Netrunner Sürümü ve Night City esinlenen üç yeni Arctis Pro aksesuar paketi olan Arasaka, Militech ve Kang Tao’yu içeriyor.

SteelSeries Nisan 2020 PR

Tags: digital game pr / digital pr / game pr in turkey / SteelSeries