Esports Charts Mayıs 2020 PR! Espor sektörünü geliştirme, veri toplama ve onları analiz etme hedefiyle kurulmuş olan Esports Charts, eşsiz analitik hizmetini tüm dünyayla paylaşmaya devam ediyor. Sitesinde barındırdığı birçok kategori sayesinde zengin veri paylaşımı yapan şirket, aynı zamanda dünya çapında gerçekleşen profesyonel espor turnuvalarının hepsiyle ilgili anlık olarak gelişmeleri takipçileri ile paylaşıyor. Esports Charts için Mayıs ayında 1 adet PR çalışması gerçekleştirdik. Gerçekleştirmiş olduğumuz bu PR çalışmaları Türkiye’nin sevilerek takip edilen 21 farklı dijital oyun sitesinde ve diğer haber medya sitelerinde yayınlandı.

Esports Charts Mayıs 2020 PR

Mayıs ayında yayınladığımız PR bültenlerinin konuları şu şekilde:

  • Esports Charts ve Gaming in Turkey, Türkiye ve MENA İçin Güçlerini Birleştiriyor

Türkiye’nin espor ve oyun ajansı olan Gaming in Turkey, yaptığı espor analizleri ile espor dünyasının gelişmesinde önemli rol oynayan Esports Charts ile Türkiye ve MENA bölgeleri için partner oldu. Oyun sektöründe yer alan bu iki önemli marka yaptığı çalışmalar ile espor dünyasına katkıda bulunmaya devam edecek.

Türkiye ve MENA bölgelerinde ise Gaming in Turkey ile yaptığı partnerlik ile daha etkili geri dönüşler elde etmeyi hedefliyor. Bu hizmet sayesinde espor dünyasının daha adil bir alan olması, sponsorların ve organizatörlerin doğru kararlar vermesi de sağlanacak. Yapılan bu kapsamlı analizler sayesinde aynı zamanda da espor popülaritesi her geçen gün tüm dünyada daha çok artıyor. Gaming in Turkey iş birliği ile ilk olarak ülkemizin de espor sektöründe daha kapsamlı veriler elde etmesini sağlayacak Esports Charts çalışmalara başlıyor.

Esports Charts’ın kurucularından Igor Krivich, ”Espor’un MENA bölgesindeki gün geçtikçe büyüyen gelişmesi açıkça görülüyor, özellikle Türkiye’de” dedi. “Bölgenin espor sektöründe, tam teşekküllü bir katılımcı olmaktan memnuniyet duyuyoruz ve bunu geliştirmek için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.” diye konuşan Krivich’e, Gaming in Turkey Genel Müdürü Uluç Ali Kırangil “Gaming in Turkey ekibi olarak, Esports Charts ile birlikte Türkiye’deki esporun gelişimine katkı sağlamaktan gurur duyuyoruz. Esports Charts ekibiyle ortak olarak çalışmak bölgemizdeki birçok başarılı proje ve başarının anahtarı olacak” sözleriyle katıldı.

Esports Charts Mayıs 2020 PR

Tags: Esports Charts