Influencer Marketing Ayşe Tolga & AHAVA Türkiye

Ayşe Tolga (d. 9 Haziran 1973, İstanbul), dizi ve sinema oyuncusu. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Seramik Bölümü mezunu. Sahne ve görsel sanatlar, reklam konularında ek eğitim programlarına katıldı. Moda, sağlık, spor, sanat ve kültür konularında yaşam biçimi programları yapımcı ve sunucusu. “Life-style” alanında moda ve diyet konulu reklam çalışmalarında yaratıcı yönetmen ve oyuncu olarak görev alıyor; çeşitli reklam ajanslarına danışmanlık yapıyor. 1994-1996 yılları arasında rol aldığı Şehnaz Tango dizisiyle tanınır. Ayrıca Ezel Akay’ın yönettiği Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü? filminde Nilüfer Hatun’u canlandırmıştır. 24 Temmuz 2013 tarihinde eşi Marsel Eskinazi’den boşanmıştır.
Oyunculuk ve sunuculuk kariyerinin yanı sıra 2004’den beri beslenme sistemleri ve detox, masaj ve vücut terapileri üzerine eğitimlerle başladığı serüvenine Bangkok da SPA kurulumu ve yöneticiliği , Londra’da klinik aromaterapi, Provence’da parfümcülük eğitimleriyle ilgi alanlarını zenginleştirmiştir. Cilt ve vücut bakımı konusunda da eğitim alarak uzman estetisyen olan Ayşe, dergilerde ve internet üzerinden yazılarıyla, AVM söyleşileri, Atölye çalışmaları ve TV programlarına konuşmacı olarak katılarak sağlıklı yaşam, şifa metodları ve güzellikle ilgili bilgilerini paylaşmaktadır.

INFLUENCER MARKETING AYSE TOLGA

Influencer Marketing Ayşe Tolga & AHAVA Türkiye! Ayşe Tolga, AHAVA Türkiye ürünlerini sizler için anlattı. Kalitesi, kullanım şekilleri, doğallığı ile AHAVA’yı ondan dinleyin!

AHAVA

Dünyanın en yüksek mineral oranına sahip Ölü Deniz’in su ve çamurundan doğan AHAVA artık Türkiye’de… Mineral zengini, hassas cilt dostu, vegan AHAVA ürünleri geri dönüşümlü kutularıyla artık sizin cildinize de dokunacak.

Ölü Deniz kıyısında kurulu tek güzellik markası (Derma Kozmetik) olan AHAVA, Ölü Deniz’in üstün faydalarını, yenilikçi, etkin ve yaratıcı ürünlerle dünya çapındaki kullanıcılarına ulaştırmaktadır. Günümüzde, AHAVA, Ölü Deniz Minerallerinde uzmanlaşmış tek güzellik markasıdır.

AHAVA araştırmacıları, sadece doğru ve uygun ürünlerin bir araya gelmesiyle doğan ve yüksek araştırma gücü ile desteklenen, doğal cilt ürünleri geliştirmektedir. Bunların arasındaki en önemli buluş Osmoter’dir; Ölü Deniz’den doğal haliyle gelen, cildin canlılığını geri kazandıran ve doğal nemini arttıran mükemmel mineral karışım. Osmoter AHAVA’nın tüm yüz ve vücut ürünlerinin içinde vardır.
 

 

 

 

 

INFLUENCER MARKETING AYŞE TOLGA & AHAVA TÜRKİYE

Tags: ahava / dermokozmetik / influencer / influencer marketing agency / influencer marketing ve kozmetik