SteelSeries PR Aralık 2021! Gaming In Turkey olarak oyun dünyasının başarılı isimlerinden SteelSeries için Aralık ayında 2 PR çalışması gerçekleştirdik. Bu PR çalışması, Türkiye’nin severek takip edilen 84 farklı oyun ve diğer dijital medya haber sitelerinde yayınlandı. Ayın ilk bülteninde SteelSeries’in tüm yaygın Mouse tutuş şekillerine uygun mouse’larından bahsettik ve tanıttık. Ayın ikinci bülteninde ise SteelSeries ürünleriyle yeni yıl için hediye önerilerinde bulunduk.

SteelSeries Aralık 2021 PR

Aralık ayında yayınladığımız PR bültenlerinin başlığı şu şekilde:

  • SteelSeries Her Mouse Tutuş Şekline Uygun Ekipmanlar Sunuyor
  • SteelSeries ile Oyun ve Teknoloji Tutkunlarına Yeni Yıl Hediye Rehberi

Aralık Ayı PR Bültenleri Özeti

SteelSeries Her Mouse Tutuş Şekline Uygun Ekipmanlar Sunuyor

Bilgisayar ekipmanında dünya devi SteelSeries, tüm yaygın mouse tutuş şekillerine uygun oyuncu mouse seçenekleri sunuyor.

SteelSeries ile Oyun ve Teknoloji Tutkunlarına Yeni Yıl Hediye Rehberi

Yeni yıla sayılı günler kala yılbaşı hediyesi arayışımız da hız kazandı. Teknoloji ve oyun tutkunu sevdiklerinizi mutlu edecek o muhteşem hediyeyi arama derdinden kurtaracak ürünler de SteelSeries’de. Hediye almayı düşündüğünüz kişi nasıl bir oyuncu veya teknoloji tutkunu olursa olsun onu mutlu edecek hediye önerileri bu listede.

SteelSeries PR Aralık 2021! Gaming In Turkey olarak oyun dünyasının başarılı isimlerinden SteelSeries için Aralık ayında 2 PR çalışması gerçekleştirdik. Bu PR çalışması, Türkiye’nin severek takip edilen 84 farklı oyun ve diğer dijital medya haber sitelerinde yayınlandı. Ayın ilk bülteninde SteelSeries’in tüm yaygın Mouse tutuş şekillerine uygun mouse’larından bahsettik ve tanıttık. Ayın ikinci bülteninde ise

Tags: digital campaign / digital game marketing / digital game marketing in turkey / digital game pr / digital marketing / espor ajansı / esports agency / fps games / game agency / game influencer marketing / game marketing / game pr / game pr in turkey / game public relation in turkey / gaming agency / SteelSeries