Combat Arms Reloaded Video Prodüksiyon

Combat Arms Reloaded Video Prodüksiyon! Partnerimiz VALOFE firmasının efsanevi oyunu Combat Arms’ın yenilenmiş hali olan Combat Arms: Reloaded oyununun tanıtımı için 360 derece pazarlama faaliyetlerimiz kapsamında hazırladığımız video çalışmamız. 31 Ekim 2018 tarihinde Steam platformu üzerinde de yayına giren Combat Arms: Reloaded birçok kesim tarafından sevilen ücretsiz bir çevrimiçi çok oyunculu FPS oyunudur.

Combat Arms Hakkında:

Bir çatışma bölgesine düşmek için hazırlanın. Kendi oyununuzun kontrolüne sahip olduğunuz bir yer ve tamamen özelleştirilmiş karakteriniz ile 15 oyuncuya kadar sık ormanların, terk edilmiş endüstriyel arazilerin ve daha fazlasının içerisinde şiddetli çatışmaları tecrübe edinin. Teçhizatınızı alın ve savaşmaya hazır olun!

Eliminasyon:
Oyunun klasik ve en çok oynanan modudur. Bu modda iki takım vardır (Alpha-Bravo). Takımlar birbirlerini yok etmeye çalışırlar. Bu modda öldükten sonra yeniden doğarsınız.

Eliminasyon Pro:
Eliminasyon modu gibi olan, tek farkı raundları içeren moddur. 2 takım savaşa başlar herhangi bir takımdaki bütün kişiler öldüğünde diğer takım kazanır ve bu böyle devam eder.

Tek Kişilik Ordu:
Bu modda herkes tek olur ve önünüze geleni öldürmeye çalışırsınız. Öldükten 3 saniye sonra yeniden doğarsınız.

Ara ve Yok Et:
Bu mod iki takım halinde oynanır. Bir takım belirli bölgeyi bombalamaya çalışır. Diğeri ise buna engel olmaya çalışır. Bu modda öldükten sonra raundun bitmesini beklemek zorundasınız.

Bayrak Kapmaca:
Bu mod da iki takım halinde oynanır. Göreviniz karşı takımın bayrağını alıp kendi bayrağınızın yanına getirmektir. En çok bayrağı getiren kazanır.

Ateş Takımı:
Bu mod bilgisayara karşı oynanır. Göreviniz bilgisayarın yönettiği oyuncuları öldürerek kaçış bölgesine ulaşmaktır.

Karantina:
Bu mod bir devrim niteliği taşıyabilir. Çünkü MMOFPS’lerdeki ilk zombi moddur. Oyunun en zevkli modlarından biri olan Karantina modunda raund başlangıcında 10’dan geriye sayılır. Geri sayım bitince oyunculardan 1 veya 2 kişi zombi olur. Zombiler 2 dakika içinde diğer oyunculara hastalık bulaştırıp zombi yapmak zorundadır. İnsanlar ise zombiler çok dayanıklı olduğu için ya saklanmak zorunda ya da hep birlikte çalışmalıdırlar.

Karakter Özelleştirmesi
30’un üzerinde gerçek dünya silahları, saldırı tüfeklerinden, Av Tüfeklerine, hepsi sizin emrinizde. Çeşitli el bombaları, LAW roketleri ve mayınlar gibi ikincil silahlar da oyun içerisinde yer alıyor. Ek olarak, askeriniz çeşitli kamuflaj eşyaları, kask, çelik yelek, bere, bandana ve güneş gözlüğü gibi kozmetikleri kuşanabilirsiniz. Size savaş alanında avantaj sağlayabilecek yeni eşyalar sürekli olarak eklenecektir.

Değiştirilebilir Silahlar
Silahlarınıza ekipman olarak susturucular, dürbünler ve genişletilmiş şarjörler eklenebilir. Silahınız özel istekleriniz ve görevinizin ihtiyaçlarına göre uyarlanabilir.

Klan Sistemi
Sizin iyi bir asker olmanız her zaman tek başınıza olmak zorunda olduğunuz anlamına gelmez! En iyi takımı kurabilmeniz için gereken her türlü imkan, adayların yönetiminden, üyeleriniz için hazırladığınız bildirimlere kadar, hepsi oyun içerisinde bulunuyor. Klan Karşılaşma Sistemi üzerinden kolaylıkla diğer oyuncuların klanları ile karşılaşmalar bulabilir ve en iyi klan siz olabilirsiniz.

Combat Arms Reloaded Video Prodüksiyon!

Combat Arms Reloaded Video Prodüksiyon – Purple Pan

Tags: combat arms / combat arms reloaded / f2p games / fps games / free to play games / pc games / video agency / video production