Razer Gold Türkiye Eylül Ekim 2019 Sosyal Medya Yönetimi! Türkiye’deki e-pin sektörünün en başından beri bu pazar içerisinde yer alan Game Sultan, Nisan 2019 itibariyle Razer tarafından tamamen satın alınarak Türkiye pazarındaki varlığını Razer Gold Türkiye olarak devam ettirmeye başladı. Bizde o günden bugüne Razer Gold için oluşturduğumuz yeni görseller ve içerik stratejisi ile çalışmaya Gaming in Turkey ekibi olarak devam ediyoruz.

Razer Gold Türkiye’nin en çok yoğunlaştığı e-pinler üzerinden sosyal medya içerik planlarımızı güncelleyerek iletişime devam ediyoruz. Oyuncuları kampanyalar, avantajlar ve fırsatlar konusunda bilgilendirerek e-pin satışı konusunda yönlendirdik. Razer Gold TL Cüzdan’ının ve Razer Gold TL pinlerinin hizmete açılmasıyla birlikte de PUBG Mobile, Mobile Legends: Bang Bang ve BİGO gibi ürünlerde de avantajlı pin satışlarına oyuncuları yönlendirmek için iletişim planlarımızı güncelledik. Hali hazırda satışı yapılan e-pin görsellerinin tamamını yenileyerek farklı bir tarz ortaya çıkarttık.

Razer Gold Türkiye Eylül Ekim 2019 Sosyal Medya Yönetimi! Sosyal medya sayfalarında oluşturduğumuz etkileşim yaratan içeriklerle marka ile oyuncuyu, oyuncu ile oyuncuyu bir arada tutmaya ve etkileşimde bulunmaları için çalıştık. İlerleyen aylarda da ihtiyaçlar doğrultusunda evrilmeye ve Razer Gold Türkiye’yi daha ileriye taşımaya devam edeceğiz.

 

Razer Gold Türkiye Eylül Ekim 2019 Sosyal Medya Yönetimi

Tags: game social media / game social media agency / razer gold / social media agency / social media management