Gaming In Turkey olarak oyun dünyasının başarılı isimlerinden SteelSeries için Ocak ayında 2 PR çalışması gerçekleştirdik. Bu PR çalışması, Türkiye’nin severek takip edilen 34 farklı oyun sitesinde ve diğer dijital medya haber sitesinde yayınlandı.

SteelSeries Ocak 2021 PR

Ocak ayında yayınladığımız PR bültenlerinin başlığı şu şekilde:

  • 2.4 Ghz Kablosuz Bağlantı Teknolojisi SteelSeries ile Hayat Buluyor
  • Mücadelenin Hız Kesmeyeceği SteelSeries Sponsorluğundaki VALORANT Turnuvası Kayıtları Başladı

2.4 Ghz Kablosuz Bağlantı Teknolojisi SteelSeries ile Hayat Buluyor

Oyun dünyasında teknolojinin gelişmesiyle birlikte oyuncuların en çok ihtiyaç duyduğu şeylerden biri de konfor oluyor. Konforlu bir oyun alanı ve deneyimi için sunulan yeni teknoloji olanakları, oyunculara yer ve zaman fark etmeksizin eşlik ediyor. Bu üst düzey teknoloji çalışmalarında ön plana çıkan 2.4 Ghz kablosuz bağlantılı SteelSeries ürünleri ise oyuncuları yeni bir oyun deneyimine davet ediyor.

Mücadelenin Hız Kesmeyeceği SteelSeries Sponsorluğundaki VALORANT Turnuvası Kayıtları Başladı

Oyun ve espor dünyasının lider markası SteelSeries, 2021 yılında oyuncularla buluşacağı ilk turnuva olan VALORANT Turnuvası’nın kayıtlarının başladığını duyurdu. Oyun ve espor dünyasında kendinden söz ettirmeyi her daim başaran SteelSeries, 19 Ocak tarihinde başlayan turnuva kayıtları ile 256 takımı kıyasıya mücadeleye davet ediyor. Toplamda 1280 oyuncunun yer alacağı turnuvanın kayıtları 24 Ocak’ta bitecek.

Gaming In Turkey olarak oyun dünyasının başarılı isimlerinden SteelSeries için Ocak ayında 2 PR çalışması gerçekleştirdik. Bu PR çalışması, Türkiye’nin severek takip edilen 34 farklı oyun sitesinde ve diğer dijital medya haber sitesinde yayınlandı. SteelSeries Ocak 2021 PR Ocak ayında yayınladığımız PR bültenlerinin başlığı şu şekilde: 2.4 Ghz Kablosuz Bağlantı Teknolojisi SteelSeries ile Hayat Buluyor

Tags: digital campaign / digital game marketing / digital game marketing in turkey / digital game pr / game agency / game marketing in turkey / game pr / game pr in turkey / game public relation / game public relation in turkey / gaming agency / pr / SteelSeries