Black Desert Şubat 2020 PR! Gaming In Turkey olarak, oyun dünyasının başarılı isimlerinden biri olan Black Desert Türkiye ve MENA için Şubat ayında 10 adet PR çalışması gerçekleştirdik. Gerçekleştirmiş olduğumuz bu PR çalışmaları Türkiye’nin sevilerek takip edilen 132 farklı dijital oyun sitesinde ve diğer haber medya sitelerinde yayınlandı.

Black Desert Şubat 2020 PR

Şubat ayında yayınladığımız PR bültenlerinin konuları şu şekilde:

  • Black Desert Global Oyuncularıyla Buluşuyor

  • Pearl Abyss Doğal Afetler İçin Oyuncularından Bağış Desteği Alıyor

  • Yeni Valor Alanı İçeriği Sınırlı Bir Süre İçin Black Desert Mobile’da

  • Black Desert Türkiye ve MENA’da Yeni Sınıf Guardian İçin Uyanış Başladı

  • Black Desert Türkiye ve MENA’da Büyücü ve Cadı Aktarım Güncellemesi

  • Pearl Abyss, Shadow Arena Oyununun Beta Sürüm Tarihini Açıkladı

  • Black Desert Türkiye & Mena’da Lahn Sinifi İçin Aktarim Güncellemesi

  • Tüm Sınıflar için Ascension Güncellemesi Black Desert Mobile’da

  • Boss Ekipmanları Fırsatı ile Yeni Aktarım Güncellemeleri Geldi

  • Shadow Arena, Global Beta Test Sürümü Başladı

Black Desert Şubat 2020 PR! Pearly Abyss dünyanın dört bir yanından olan Black Desert oyuncularıyla iletişim kurmak için her yıl düzenli olarak farklı ülkelerde çeşitli etkinlikler düzenliyor. Bu sene Tayvan’da Black Desert oyununun 3. yılını kutlamak için Heidel Gathering etkinliği yapıldı. Aynı zamanda oyuncularla Tayland’daki VOA etkinliğinde buluşuldu.

Pearl Abyss ekibi, doğal afetlerden dolayı zarar görenleri desteklemeye yardımcı olmak için yerel yardım kuruluşlarına bağış yapmaya devam ediyor. Ekip, son zamanlarda dünya gündeminde olan ve yardım çağrısı yapılan Türkiye’deki deprem ve Avustralya orman yangınları için 100 milyon won (500.000₺) bağışlıyor. Bu bağışın toplanma sürecinde ise dünya genelindeki Black Desert ve Black Desert Mobile Maceracıları da oyun içi bağışlarla bu yardım kampanyasına katkıda bulundular.

Pearl Abyss, bugün yeni Field of Valor içeriğinin sınırlı bir süre için Black Desert Mobile‘a eklendiğini açıkladı. Bu içerik, Maceracıların beş kişilik parti kurarak tadını çıkarabilecekleri bir savaş alanı. Maceracılar, arkadaşlarıyla veya lonca üyeleriyle kendi partilerini kurmaya başladı. Kurdukları bu partiler sayesinde çeşitli canavarlara karşı 30 dakikalık bir savaşa katılabildiler.

Geçtiğimiz senenin sonlarına doğru duyurulan ve uzun bir süre merakla beklenen yeni sınıf Guardian, yakın zamanda Black Desert Türkiye ve MENA evrenine dahil olmuştu. Guardian, uyanış becerilerini ve yeni silahını kullanabilmek için Maceracıların onu uyandırmasını bekliyor.

Black Desert Türkiye ve MENA’da Maceracıların sınıflarını daha fazla geliştirebilmeleri için Aktarım Güncellemeleri devam ederken, Bağış Toplama ve yaklaşan Sevgililer Gününe özel etkinlikler de Black Desert evrenini renklendirdi.

Pearl Abyss yeni oyunu olan Shadow Arena oyununu, oyun dünyasına sunmak için hazırlanıyor. Oyunun beta sürümünün çıkış tarihi açıklandı. Beta sürümünün çıkmasıyla birlikte oyuncular ilk başta PC daha sonra konsol platformlarında oyunun keyfini sürebilecek.

Uzun zamandır maceracıların kendilerini geliştirebilmeleri için oyuna dahil olan Aktarım Güncellemesi bu hafta Lahn sınıfı için geliyor. Aktarım Güncellemelerinin sonuna yaklaşmışken Lahn sınıfı ile Maceracılar kendilerine daha fazla güç katabilecekler. Bununla birlikte Kamasylvia bölgesinde görev yapan Maceracılar için yeni haberler de var. Bölgedeki görevler yenilenerek Maceracılara daha gelişmiş bir deneyim imkanı sağlandı. At sever Maceracılar için ise özel etkinlikler düzenlendi.

Black Desert Mobile’da yer alan tüm sınıfların kendilerini geliştirmeleri için Ascension Güncellemesi oyunda yerini aldı. Bu özellik sayesinde oyuncular hem sınıflarını geliştirebilecek hem de yeni beceri kilitlerini açabilecekler. Aynı zamanda Maceracıların kendi becerilerini geliştirebilmeleri için oyuna Alchemy Taşları da eklendi.

Maceracıların kendi sınıflarını geliştirebilmeleri için her hafta oyuna eklenen Aktarım Güncellemeleri’nin devamı bu hafta da Black Desert Türkiye&MENA’da yerini aldı. Bu güncellemeler sayesinde Maceracılar kendi sınıflarını daha üst seviyeye çıkararak çeşitli özel eşyalar kazanabiliyorlar. Aynı zamanda bu hafta oyuna Zalim Boss Ekipmanları etkinliği de eklendi. Bu etkinlik sayesinde Maceracılar üst derece eşyalar kazanarak rakipleriyle mücadele edebilecek. Geçen hafta oyuna dahil olan At Geliştirme etkinlikleri ise devam ediyor!

Pearl Abyss tarafından yayınlanan aksiyon dolu Battle Royale oyunu Shadow Arena beta test sürümü oyuncularla buluştu. Oyuncular, bu yeni oyunu deneyimlerken aynı anda geliştirilmesi için destek oldular.

Black Desert Şubat 2020 PR

Tags: black desert / black desert turkey marketing / game pr / game pr in turkey / mmorpg games / Shadow Arena