Gaming in Turkey Oyun ve Espor Ajansı olarak en çok indirilen mobil oyunlar listesinde her zaman üst sıralarda yer alan, Candy Crush Saga’nın yaratıcısı KING’in yeni oyunu Candy Crush Soda Saga için video prodüksiyon çalışması gerçekleştirdik.

Candy Crush Soda Saga Video Prodüksiyon!

Oyuna yeni eklenecek uzay yolculuğu için gerçekleştirdiğimiz bu projede öncelikle yolculuğun gerçekleşeceği roketi tasarladık. Tasarımın ardından oyunun tema renklerinin kullanıldığı şekerlemelerimizle oyun ve yolculuk kısmını çerçeve gibi birbirinden ayırdık. Her patlattığımız şekerlerle roketimizin yakıtını doldurduk ve uzay yolculuğumuza başladık. Videomuzda bunları yaparken oyunun orijinal seslendirmelerine bağlı kalmayı ihmal etmedik. Hazırladığımız video Candy Crush Soda Saga’nın pazarlama faaliyetleri kapsamında mobil uygulama marketlerde yer alan diğer uygulamaların reklamlarında uygun hedef kitleye gösterildi. Ayrıca videomuz yayınlandığı dönem oyunun Google Play ve App Store sayfalarına da eklendi.

Candy Crush Soda Saga Hakkında!

Eşsiz şekerler, daha harikulade eşleştirme kombinasyonları ve mor soda ile dolup taşan eğlenceli ve zorlu oyun modları!
Bu ağız sulandırıcı bulmaca macerası, eğlenceye olan susamışlığını anında giderecek. Tiffi’yi bulmak için çıktığı lezzetli macerasında büyülü oyunun yeni boyutlarında değiştirip eşleştirerek Kimmy’ye katıl. Bu Sodalı Saga’yı tek başına ya da en yüksek puanı kimin alacağını görmek için arkadaşlarınla oyna!

Candy Crush Soda Saga Video Prodüksiyon