Game Sultan Grafik Tasarım ve İçerik Yönetimi!

Game Sultan için hazırladığımız satış stratejileri ile birlikte sosyal medya ve internet sitesi için grafik tasarım çalışmaları yapıyoruz. Tüm görseller, kullanılacak ortama göre ayrı ayrı boyutlandırılır. Tracking Code sistemi ile kullanılan her bir görselin verileri izlenir, trafikleri ölçülür ve tüm bu verilerin sonuçlarına göre revize edilir. Temel amaç, hedef kitlenin kaliteli grafik tasarımlarla dikkatini çekmek, trafik getirmek ve gelen trafiğin satışlarla geri dönüşlerini sağlamaktır. Oyun şirketleri ve oyun geliştiricileri için oyun grafik tasarımları için doğru yerdesiniz! Game Sultan Grafik Tasarım ve İçerik Yönetimi

Gamesultan Hakkında
MOL Global (Money Online) Asya’nın önde gelen lider kuruluşu olarak, digital ürün ve hizmet dağılımında “e-payment” elektronik ödeme platformu sağlayıcısı Malezya kökenli bir şirkettir.

4 kıtada 12 ülkede 970.000 noktada fiziksel dağıtım kanalı ile hizmet vermektedir. Gelişmiş ve gelişmekte olan ülkelerde 100’den fazla banka ile e-wallet teknolojisini kullanarak online ödeme hizmetleri sunmaktadır, buna ek olarak telekomünikasyon servislerini de hizmetlerine dahil ederek mobil ödeme platformlarını da kullanıma uygun hale getirir.

MOL, 300 milyon doların üzerinde yıllık ödeme hacmi ile yılda 60 milyondan fazla işlem gerçekleştirmekte olup, 2000 yılından beri ödeme sistemleri geliştirmekte ve işletmektedir. MOL, Avrupa ve MENA bölgesine yayılmak amacı ile Game Sultan firmasına 2013 yılında satın alım yolu ile yatırım yapmıştır.

Game Sultan markası Türkiye’nin en büyük e-pin satış portalı olarak faaliyetlerine devam etmekte olup, 20’den fazla global firmanın e-pin distribütörlüğünü yapmaktadır. Portalında 1 milyonun üzerinde üye sayısı ve 100’den fazla oyun bulunmakta olup, sunduğu ödeme seçenekleri ile Türkiye’nin en çok tercih edilen e-pin satış portalı olmuştur.

Game Sultan, Türkiye dışında MENA ve Avrupa bölgelerinde de hizmet vermekte olup, operasyonlarını genişletmeye devam etmektedir.

Uluslararası platformda yer alan bir şirketin parçası olarak, şirketimizde işlemler Uluslararası Finansal Raporlama Standartlarına (IFRS) ve IAS kurallarına uygun olarak takip edilmektedir. Türk Vergi Sistemi ve THP gereğince Tam Tasdik denetimleri ile Big 4’dan sağlanan Bağımsız Denetim süreçleri yıllık ve 3 aylık dönemlerde gerçekleşmektedir.

Şirketimiz; satın alınma süreçlerinde sıkı denetimlere ve Due Duligence’a tabi tutulmuştur, dünya tarafından Big 4 olarak adlandırılan bağımsız denetim firmalarından Deloitte & Touche firması bu süreçleri yönetmiştir.

Game Sultan Grafik Tasarım ve İçerik Yönetimi!

Game Sultan Grafik Tasarım ve İçerik Yönetimi

Tags: creative agency / full service creative agency / gamesultan / grafik tasarım / içerik yönetimi