Lords Mobile Mr Gaming Mena Influencer Marketing! Dünya çapında en çok oynanan mobil oyunlardan bazılarının yayıncısı olan IGG’in influencer marketing çalışmalarını yürüttük. Lords Mobile isimli mobil strateji oyunu çevrimiçi olarak oynanıyor. Dünya’nın çeşitli yerlerinden oyuncularla savaşıp krallığınızı geliştirebildiğiniz oyunda onlarla aynı safta savaşmanız da mümkün. Çeşitli görevleri tamamlayarak kahramanlarınızı geliştirebilirsiniz. Her kahramanın kendisine özel yetenekleri bulunuyor. Bu sayede kendinize en uygun olan stratejiyi seçebilir ve rakiplerinizi alt etmeye başlayabilirsiniz. En çok sempati duyduğunuzu seçip uygarlığınızı geliştirerek hayallerinize kavuşmanız da mümkün.
 
Lords Mobile Mr Gaming Mena Influencer Marketing! Lords Mobile için yaptığımız influencer marketing faaliyetleri için Mr.Gaming ile çalıştık. Kendisi, YouTube kanalındaki içeriklerinin arasına Lords Mobile tanıtımını yaptığı bir video ekledi.
 
Video 49.002 görüntüleme aldı.

Lords Mobile Mr Gaming Mena Influencer Marketing

Tags: game influencer marketing / igg / influencer marketing / influencer marketing agency / lords mobile / mena influencer marketing / mena influencer marketing agency / mobile games