Gaming In Turkey olarak oyun dünyasının başarılı isimlerinden SteelSeries için Eylül ayında 3 PR çalışması gerçekleştirdik. Bu PR çalışması, Türkiye’nin severek takip edilen 50 farklı oyun sitesinde ve diğer dijital medya haber sitesinde yayınlandı.

SteelSeries Eylül 2020 PR

Eylül ayında yayınladığımız PR bültenlerinin başlığı şu şekilde:

  • SteelSeries, PC ve PlayStation için Arctis 9 Dual Wireless Kulaklığını Tanıttı
  • SteelSeries’ten Uzun Pil Ömrüne Sahip Dual Wireless Rival 3
  • SteelSeries, Özel Tasarlanmış Masaüstü Boyutları ile QcK Mousepadlerini Tanıttı

SteelSeries, PC ve PlayStation için Arctis 9 Dual Wireless Kulaklığını Tanıttı

Teknoloji devi SteelSeries Arctis serisini daha güçlü donanımlarla geliştirmeye devam ediyor. Oyun ve çevre birimleri konusunda dünya lideri SteelSeries, ödüllü Arctis serisinin en yeni üyesi PC ve PlayStation için yüksek performanslı, çift kablosuz oyun kulaklığı Arctis 9’u duyurdu. Arctis 9, lansman sırasında PlayStation 5 ile uyumlu olarak piyasaya sürülecek. Arctis 9, çok yönlü bluetooth bağlantısı ve 2,4 GHz kablosuz aracılığıyla PC ve PlayStation’a en kısa sürede bağlanma özelliği ile oyuncuların beğenisini kazanmaya hazırlanıyor.

SteelSeries’ten Uzun Pil Ömrüne Sahip Dual Wireless Rival 3

Oyun dünyasının teknoloji devi SteelSeries, 2020 yılında oyuncular tarafından büyük ilgi gören Rival 3 oyuncu mouse’unun kablosuzunu piyasaya sürüyor. Rival 3 Wireless, çok yönlü kablosuz bağlantı özelliği için hem 2.4GHz kablosuz hem de Bluetooth 5.0 bağlantısını kullanacak. 400+ saat pil ömrü özelliği ile ön plana çıkan mouse, oyunculara farklı bir deneyim sunacak.

SteelSeries, Özel Tasarlanmış Masaüstü Boyutları ile QcK Mousepadlerini Tanıttı

Oyun ve çevre birimleri alanında dünya lideri olan SteelSeries, bugün masaüstünü tamamen kaplayan tasarımı ile yeni devasa QcK ve QcK Prism mousepadlerini tanıttı. Yeni QcK serisi, QcK Prism 3XL, 4XL ve 5XL boyutlarında oyunculara sunulacak.

Gaming In Turkey olarak oyun dünyasının başarılı isimlerinden SteelSeries için Eylül ayında 3 PR çalışması gerçekleştirdik. Bu PR çalışması, Türkiye’nin severek takip edilen 50 farklı oyun sitesinde ve diğer dijital medya haber sitesinde yayınlandı. SteelSeries Eylül 2020 PR Eylül ayında yayınladığımız PR bültenlerinin başlığı şu şekilde: SteelSeries, PC ve PlayStation için Arctis 9 Dual Wireless

Tags: digital campaign / digital game marketing / digital game marketing in turkey / digital game pr / game agency / game marketing in turkey / game pr / game pr in turkey / game public relation / game public relation in turkey / gaming agency / SteelSeries