Paribu PR Nisan 2021! Yarının dünyası sloganı ile bugünden geleceği şekillendiren Paribu ile iş birliğimiz kapsamında Campus Challenge Üniversiteler Arası PUBG Mobile Turnuvası’nı düzenledik. Gaming in Turkey Oyun ve Espor Ajansı olarak düzenlediğimiz turnuvayı duyurmak ve tanıtımını yapmak üzere bir PR çalışması gerçekleştirdik. Bültenimizde turnuvanın içeriğinden, katılım koşullarından, yarışma şartları ve ödüllerinden bahsettik.

Hazırladığımız bülten Türkiye’nin ileri gelen ve milyonlarca aktif kullanıcıya ulaşan web sitelerine servis edildi. Servis edilen bülten 40 farklı internet sitesinde yer alarak sayısız okuyucuya ulaştı. Böylelikle Paribu için düzenlediğimiz Campus Challenge Üniversiteler Arası PUBG Mobile Turnuvası’nın büyük ilgi görmesini sağladık.

Paribu PR Nisan 2021 Başlıkları

  • Paribu Üniversite Öğrencilerini PUBG Mobile Turnuvası’na Davet Ediyor

Nisan 2021 PR İçerik Özetleri

Paribu Üniversite Öğrencilerini PUBG Mobile Turnuvası’na Davet Ediyor

Türkiye’nin lider kripto para işlem platformu Paribu, üniversiteler arası PUBG Mobile Turnuvası düzenliyor. “Paribu Campus Challenge” kapsamındaki ilk turnuva olan PUBG Mobile Turnuvası için üniversite öğrencileri 10 Nisan’a kadar kayıt yaptırabilecek.

Paribu Hakkında

14 Şubat 2017’de kullanıma açılan Paribu, kullanıcılarına hızlı, kolay, güvenli kripto para işlem hizmeti sunan bir platformdur. Kullanıcıların 7/24 kripto para işlemi ve TL çekme yatırma işlemi yapabildiği Paribu’da Bitcoin dahil 37 kripto para birimi alınıp satılabiliyor.

Paribu PR Nisan 2021

Tags: Campus Challenge Inter-University PUBG Mobile Tournament / game agency / game agency in turkey / game marketing / game marketing agency / game pr / game pr in turkey / gaming agency / gaming agency in turkey / gaming in turkey / gaming in turkey game agency / gaming in turkey game pr agency in turkey / organisation / paribu campus challenge / tomorrows World / tournament / tournament organisation