Lord of The Board Oyun Çevirileri!

Lord of The Board Oyun Çevirileri! Android ve iOS cihazlarda en çok oynanan tavla oyunlarından birisi olan Lord of The Board online tavla oyununun oyun içi çevirileri konusunda çalışmalar gerçekleştirdik.

Oyunun tüm arayüzünde yer alan alanların çevirilerini gerçekleştirerek oyuncuların kendi lokal dillerinde oyunu daha rahat anlamaları, arkadaşlarıyla ve diğer ülkelerden oyuncularla daha rahat oyun oynayabilmeleri adına katkıda bulunmuş olduk.

Oyunun İngilizceden Türkçe’ye yanı sıra, Fransızca, Almanca, İtalyanca, İspanyolca, Rumence ve Yunanca çevirilerini gerçekleştirdik.

Bu ücretsiz ve bağımlılık yaratan oyunda dünyanın dört bir yanından milyonlarca oyuncu ile karşılaşın ve onlara tavlada kimin kral olduğunu gösterin.

Zarları At, Eğlenceye Katıl!
Kimisi Nardi ya da Narde, kimisi Tavla ya da Tabla der, ama kurallar değişmez; eğlence tüm dünyada aynı eğlencedir. Başlangıç seviyesindeki tavla oyuncuları ve tavla ustaları, acemi bahisleri seni hemen oyuna başlatacak. Dünya çapında binlerce rakibe karşı ücretsiz, canlı tavla oyna.

Tavlanın Kitabını Yaz
Bu zar oyununda ustalaş, deneyimini artır, para kazan ve liderliğe doğru ilerle! Bire bir oyunlarda ya da çok oyunculu tavla turnuvalarında Tavla oyna. Tavla oyununda ilerleyip seviye atladıkça ve liderlik panosunu tırmandıkça, yeni ve heyecan dolu içeriklerin kilidini aç. Diğer yetenekli oyunculara meydan oku, bu çekişmeli mücadeleyi kazanıp Tavla Lideri olmak için yeterli donanıma sahip misin, gör.

Stratejiye Yatırım Yap
Diğer tavla ustalarına karşı oynarken, her saniye önemlidir! Kendi tavla stratejine odaklanıp, tavla kurallarını ve uygulama kurallarını bir kenara bırakıp gerçek potansiyeline ulaş. Adımlarını sayarak vakit harcamaktansa, bir sonraki hamleni planla ve rakibine taş çıkar!

Çince, Korece, İngilizce veya Japonca… Kaynak materyal ne olursa olsun, Gamer’ların bir araya gelerek oluşturduğu Gaming in Turkey çeviri ekibi, Türk oyunculara en güzel hikayeleri sunmaya daima hazır! Sizlere sadece çeviri değil, Gaming in Turkey profesyonel yerelleştirme ekibiyle oyununuzu baştan yazma fırsatı veriyoruz!

iOS İndirme Linki: https://itunes.apple.com/us/app/backgammon-lord-of-the-board/id1128669274?mt=8

Android İndirme Linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=air.com.beachbumgammon&hl=tr

  • Oyun Çeviri Hizmeti – İngilizce – Türkçe
  • Oyun Çeviri Hizmeti – Almanca – Türkçe
  • Oyun Çeviri Hizmeti – Arapça – Türkçe
  • Oyun Çeviri Hizmeti – İngilizce – Arapça
  • Oyun Çeviri Hizmeti – Korece – İngilizce
  • Oyun Çeviri Hizmeti – Korece – Türkçe
  • Oyun Çeviri Hizmeti – Çince – İngilizce
  • Oyun Çeviri Hizmeti – Çince – Türkçe
  • Oyun Çeviri Hizmeti – Japonca – Türkçe

 

Diğer diller için iletişime geçebileceğiniz iletişim adresimiz: info@gaminginturkey.com

Lord of The Board Oyun Çevirileri

Tags: espor ajansı / gaming in turkey / gaming in turkey game agency / gaming in turkey gaming agency / Lord of The Board / oyun çeviri hizmetleri