Mobile Legends: Bang Bang Kasım 2019 PR! Gaming In Turkey olarak, mobil oyun dünyasının önde gelen oyunlarından biri olan Mobile Legends için Kasım ayında 1 adet PR çalışması gerçekleştirdik. Gerçekleştirmiş olduğumuz bu PR çalışması Türkiye’nin sevilerek takip edilen 23 farklı dijital oyun sitesinde ve diğer haber medya sitelerinde yayınlandı.

Mobile Legends: Bang Bang Kasım 2019 PR çalışmalarımız kapsamında yayınladığımız PR bülteninin konusu şu şekilde:

  • Mobile Legends: Bang Bang, Dünya Şampiyonası’nı duyurdu!

M1 Dünya Şampiyonası’nda 250 bin dolar değerindeki ödül havuzu için 14’ten fazla ülkeden 16 takım birbiriyle kıyasıya mücadele etti. İçerisinde Türkiye’nin de bulunduğu ilk Dünya şampiyonası için heyecan oldukça büyüktü.

Mobile Legends: Bang Bang tutkunları için beklenen dönem geldi çattı. Her oyuncunun ihtiyacı olan eşya çantaları ve üç günlük ve bir günlük geçişler mağazada aktif hale geldi. Şampiyona boyunca oyuncular; motosikletler, akıllı telefonlar, oyuncu koltukları, kulaklıklar, M1 paketi ve daha fazlası ile büyük ödüller kazanmak için oynadı.

Dokuz milli takım en iyi Mobile Legends: Bang Bang takımı olmak için Güneydoğu Asya’da kıyasıya mücadele etti. SEA oyunları da Mobile Legends: Bang Bang Facebook sayfasından 5, 7 ve 8 Aralık 2019 tarihlerindeki maçlar canlı yayınlandı.

Mobile Legends: Bang Bang Kasım 2019 PR

Tags: digital game pr / game pr / game pr in turkey / moba games / mobile legends / mobile legends bang bang / mobile moba games