Black Desert Eylül 2021! Pearl Abyss’in sevilen oyunları Black Desert Online, Black Desert Mobile ve Shadow Arena için PR bülteni çalışmaları gerçekleştirdik. Gaming in Turkey olarak PR bültenlerimizde oyunlara katılan yeni karakterlere, yapılacak etkinlik haberlerine, oyundaki yeniliklere ve oyundaki son güncellemeler ile ilgili bilgilere yer verdik. Black Desert Eylül 2021 için toplam 4 bülten yayınladık ve bültenlerimiz Türkiye’de 57 farklı yerde yayınlandı.

Eylül 2021 PR Bültenleri

Eylül 2021’de yayınladığımız 4 bültenin başlıkları şu şekilde yer aldı:

  • Pearl Abyss, Black Desert Türkiye&MENA’da Kare Hızını Artıran AMD FidelityFX Süper Çözünürlüğünü Tanıttı
  • İkinci Fetih Savaşı Hazırlık Sezonu Black Desert Türkiye&MENA’da Başlıyor
  • Kullanıcı Dostu Bir Sistem Barındıran Sezon+, Black Desert Türkiye&MENA’da Başladı
  • Yeni Mystic Sınıfı Black Desert Mobile’a Geldi

Black Desert Eylül 2021 PR Başlıkları ve İçerikleri

Pearl Abyss, Black Desert Türkiye&MENA’da Kare Hızını Artıran AMD FidelityFX Süper Çözünürlüğünü Tanıttı

Pearl Abyss bugün Black Desert Turkey&MENA’da AMD FidelityFX Super Resolution (FSR) teknolojisini duyurdu. Dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılar, artık çeşitli teknik iyileştirmeler sunan yeni bir oyun ortamını deneyimleyecekler.

İkinci Fetih Savaşı Hazırlık Sezonu Black Desert Türkiye&MENA’da Başlıyor

Pearl Abyss bugün ikinci Fetih Savaşı hazırlık sezonunun Black Desert Türkiye&MENA’da başlayacağını duyurdu. 11 Eylül’den itibaren Klan üyeleri, en şiddetli savaş içeriklerinden birinin yenilenmiş versiyonunun tadını çıkarabilecekler.

Kullanıcı Dostu Bir Sistem Barındıran Sezon+, Black Desert Türkiye&MENA’da Başladı

Pearl Abyss bugün Black Desert Türkiye&MENA’da yeni Sezon+’ın başladığını duyurdu. Yeni Sezon, Maceracıların karakterlerini daha verimli bir şekilde büyütmelerine yardımcı olacak çeşitli yenilenmiş avantajlar sunacak.

Yeni Mystic Sınıfı Black Desert Mobile’a Geldi

Pearl Abyss, yeni çevik dövüş sanatçısı Mystic’in artık Black Desert Mobile’da erişilebilir olduğunu duyurdu. Maceracılar, Mystic’in gelişini oyun içi etkinliklerle kutlarken Khan adlı yepyeni Dünya Bossunun da üstesinden gelebilecek.

Black Desert PR Eylül 2021!

Tags: black desert / black desert mobile / black desert mobile pr / black desert online / black desert pr / game agency / game agency in turkey / game marketing / game pr / Gaming in MENA / gaming in mena game agency / gaming in mena game pr agency in mena / mmorpg / mmorpg pr / shadow arena pr