Black Desert Mart 2020 PR! Gaming In Turkey olarak, oyun dünyasının başarılı isimlerinden biri olan Black Desert Türkiye ve MENA için Mart ayında 8 adet PR çalışması gerçekleştirdik. Gerçekleştirmiş olduğumuz bu PR çalışmaları Türkiye’nin sevilerek takip edilen 104 farklı dijital oyun sitesinde ve diğer haber medya sitelerinde yayınlandı.

Black Desert Mart 2020 PR

Mart ayında yayınladığımız PR bültenlerinin konuları şu şekilde:

  • Shadow Arena Beta Sürüm İncelemesi

  • Black Desert Türkiye&MENA’ya Son Aktarım Güncellemesi Geldi

  • Özel Etkinlikler ve Ayrıcalıklı Ödüller Black Desert Türkiye & MENA’da Maceracıları Bekliyor!

  • Yeni Sınıf Dark Knight İçin Ön Kayıt Etkinliği Black Desert Mobile’da

  • Black Desert Türkiye&MENA’ya Kiraz Çiçeği Etkinlikleri Geliyor

  • Dark Knight Sınıfı Artık Black Desert Mobile’da

  • Black Desert Türkiye&MENA’da Arsha Arenası 2020 Kayıtları Başladı!

  • Pearl Abyss, Shadow Arena İçin Son Beta Sürüm Tarihlerini Duyurdu

Black Desert Mart 2020 PR! Pearl Abyss tarafından yayınlanan aksiyon dolu Battle Royale oyunu Shadow Arena beta test sürümü tüm oyuncularla buluştu. Oyuncular, bu yeni oyunu deneyimlerken aynı anda geliştirilmesi için destek oldular. Oyun 8 Mart tarihine kadar beta sürümüyle birlikte belirli saatlerde açıktı! Başrolüne geçeceğiniz oyunda amacınız 40 kişinin arasında sona kalan olmak ya da kendinize bir takım arkadaşı seçerek 20 grubun arasında sona kalan olarak mücadeleyi tamamlamak. Aynı zamanda rakiplerinizle savaşırken, canavarlarla mücadele edip onlardan düşüreceğiniz sandıklarla elde edeceğiniz eşyalar sayesinde kendinizi geliştirebiliyorsunuz.

Uzun zamandır her hafta yeni sınıflar için oyuna dahil olan Aktarım Güncellemeleri artık tamamlandı. Black Desert Türkiye&MENA’nın son Aktarım Güncellemesi oyuna geçtiğimiz aylarda eklenen Guardian sınıfı için geldi. Maceracılar bu gelişmeyi birçok özel etkinlikle kutlayabildi. Ayrıca, Sevgililer Günü etkinliklerinin ardından oyunda romantik anlar yaşatacak Beyaz Gün etkinliği de Maceracıları bekliyordu!

Uzun zamandır devam eden Aktarım Güncellemeleri’nin geçen hafta sona ermesiyle birlikte, Black Desert Türkiye&MENA Maceracılarının karakterlerini geliştirmeye devam edebilmesi için bu hafta da çeşitli etkinlikler sunuldu. Bugünden itibaren, Maceracılar güçlerini artırmak için kullanabileceği değerli eşyalar ve ödüller elde etmek için oyun içi çeşitli fırsatlar bulabildiler.

Black Desert Mobile evrenine yeni sınıflar dahil olmaya devam ediyor. Yeni sınıfların gelmesiyle birlikte Maceracılara özel yeni ön kayıt etkinlikleri düzenleniyor. Bu hafta oyuna dahil olan yedinci sınıf ise en popüler sınıflardan biri olan Dark Knight oldu. Bununla birlikte çok ilgi gören Siege War artık güncel!

Maceracılar, Black Desert evreninde baharın gelişini özel etkinliklerle kutladı. Oyuna dahil olan çeşitli bahar temalı etkinlikler sayesinde birçok özel ödül dağıtıldı. Balıkçılık, toplayıcılık ve avcılıkla beraber Maceracılar daha çok eşya elde edebildi. Bununla birlikte en güzel etkinlik fotoğrafı çeken Maceracıları özel ödüller bekliyordu!

Uzun zamandır Black Desert Mobile evrenine dahil olması beklenen Dark Knight sınıfı sonunda Maceracılarla buluştu. Bununla birlikte Maceracıların kendilerini geliştirebilmeleri için her hafta oyuna eklenen etkinliklerin yanı sıra bu hafta Tower of Trials ve Otomatik Görev sistemi de oyuna dahil oldu.

Oyunun sevilen etkinliklerinden biri olan Arsha Arenası, Maceracılarla yeniden buluştu. Etkinlikler sayesinde kazanılan ödüller ile Maceracılar sınıflarını geliştirmeye devam ediyorlar. Değerli ödüllerle Vaha etkinlikleri oyuna dahil olurken, balıkçılık, toplayıcılık ve avcılık aracılığıyla da Maceracıların eşya düşürme şansları yükseldi.

Pearl Abyss tarafından geliştirilen Shadow Arena oyununun ilk beta sürümü oyuncularla geçtiğimiz ay buluşmuştu. Test aşamasında oyunculardan geri dönüş almaya devam eden oyun, 8 Mart tarihinde geri dönüşleri oyuna kazandırmak adına oyuncularla erişimi kesmişti. Yapılan açıklamayla son beta testi ile oyuncularla yeniden buluşmak için belirlenen tarihler açıklandı.

Black Desert Mart 2020 PR

Tags: black desert / black desert turkey marketing / game pr / game pr in turkey / Shadow Arena