SteelSeries Aralık 2019 PR! Gaming In Turkey olarak, oyun dünyasının başarılı isimlerinden biri olan SteelSeries için Aralık ayında 2 adet PR çalışması gerçekleştirdik. Gerçekleştirmiş olduğumuz bu PR çalışmaları Türkiye’nin sevilerek takip edilen 32 farklı dijital oyun sitesinde ve diğer haber medya sitelerinde yayınlandı.

Steelseries Aralık 2019 PR çalışmalarımız kapsamında yayınladığımız PR bültenlerinin konuları şu şekilde:

  • Profesyonel Espor Oyuncuları SteelSeries ile Yükseliyor
  • SteelSeries “AIM MASTER” uygulamasını oyuncular için geliştirdi

Oyunla ilgili her yeniliği yakından takip eden SteelSeries, birçok profesyonel espor takımının gelişmesi ve bu sayede yükselmesine destek oluyor. Bu takımlar arasında CS:GO, PUBG, Call of Duty gibi popüler oyunların liglerinde yarışan FaZe Clan takımı da bulunuyor. FaZe Clan’a sponsor olan SteelSeries, takım oyuncularının gözdesi olan ürünleri açıkladı.

Sadece profesyonel takımların değil tek mücadele eden profesyonel oyuncuların da yanında olan SteelSeries’in gözde oyuncularının arasında Sander “Vo0” Kaasjager yer alıyor. 2004 yılından beri oyun liglerinde öne çıkarak birçok ödül de kazanan oyuncunun Steelseries Pro+GameDac ürününü çok sevdiği belirtildi.

Yaptığı tüm çalışmalarla oyun sektörüne ve dünyasına hizmet eden SteelSeries, resmi internet sitesi üzerinden geliştirdiği bir uygulamayı duyurdu. Oyuncuların reflekslerini ve oyun içi performansını artırmak için tasarlanan atış uygulaması tamamen oyunculara hitap ediyor. Eğlence ile iç içe olan uygulama, oyuncuların aynı zamanda arkadaşlarıyla rekabet ortamı yaratmasını sağlıyor.

SteelSeries’in geliştirdiği bu uygulamaya https://aim.steelseries.com/ internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

SteelSeries Aralık 2019 PR

Tags: digital game pr / game pr / game pr in turkey / SteelSeries