EA SPORTS™ FIFA Online 4 PR Ağustos 2021! EA SPORTS™ ‘un efsanevi futbol oyununu online dünyaya taşıyan EA SPORTS™ FIFA Online 4, Türkçe’ye çevrilip tamamen yerelleştirilmiş olan ve özel olarak PC için geliştirilen, ünlü serinin önemli özelliklerinin tamamını barındıran ve aynı zamanda gelişmiş çevrimiçi ve sosyal işlevselliğe de sahip ücretsiz bir futbol oyunudur. Özenle yapılmış optimizasyonu, gelişmiş kontrolleri ve özelleştirilmiş sunucuları ile her kesimden kullanıcıya keyifli bir deneyim sunma garantisi vermektedir.

Rus oyun geliştirme ve yayım şirketi 101XP ve EA SPORTS™ arasında gerçekleşen işbirliği ile ortaya çıkan EA SPORTS™ FIFA Online 4, dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılarla birlikte 2021 Sonbahar’ında Türkiye’de de oynanabilir oldu. Gaming in Turkey olarak, EA SPORTS™ ve 101XP işbirliğimiz ile oyunun Türkiye’deki tanıtım ve duyuru faaliyetlerini gerçekleştirdik.

Oyunun erken erişime açılmasına sayılı günlerin kaldığı Ağustos ayında, Türkiye’nin sevilen spor spikerleri Murat Kosova ve Nebil Evren’in sesleri ile  EA SPORTS™ FIFA Online 4’e katıldıklarını duyurduğumuz bir tanıtım bülteni yayınladık. Bülten içerisinde Murat Kosova ve Nebil Evren’in seslendirme süresinde yaşadıkları eğlenceli anların yer aldığı videoyu da kullandık. Ayrıca devam eden ön kayıt sürecinde oyunculara sunulan ödüller ve avantajların da yer aldığı bültenimiz Türk medyasının ileri gelen sitelerine servis edildi. Milyonlar tarafından takip edilen 60 farklı sitede bültenimiz ile yer aldık. Böylelikle EA SPORTS™ FIFA Online 4 erken erişim heyecanını artırdık ve oyuna erken kayıt yaptıran kullanıcı sayısını artırdık.

EA SPORTS™ FIFA Online 4  PR Ağustos 2021

Ağustos ayında yayınladığımız PR bültenlerinin başlığı şu şekilde:

  • KOSOVA & EVREN SESLERİYLE EA SPORTS™ FIFA Online 4’te!

Ağustos 2021 Bülten Özeti

KOSOVA & EVREN SESLERİYLE EA SPORTS™ FIFA Online 4’te!

101XP, bu sonbaharda Türk oyun severlerin beğenisine sunulacak olan EA SPORTS™ FIFA Online 4 için üst düzey yorumcu ikilisini açıkladı.

101XP Hakkında

101XP; Avrupa, Rusya ve ABD’de geniş bir çevrimiçi oyun kataloğu bulunan, kendi yenilikçi oyun platformuna sahip, uluslararası bir oyun yayımcısı ve geliştiricisidir. Şirket, aynı zamanda Facebook, Steam, Google Play ve App Store gibi büyük uluslararası platformlarda ve Rus platformlarında oyunlar yayımlar. Resmî internet sitesi: https://101xp.com/

EA SPORTS™ Hakkında

EA, EA SPORTS ve EA SPORTS logoları Electronic Arts Inc. ticari markalarıdır. Resmî FIFA lisanslı ürünü. © FIFA ve FIFA’nın Resmî Lisanslı Ürün Logoları FIFA’nın telif hakkıdır ve/veya ticari markalarıdır. Tüm hakları saklıdır. Electronic Arts Inc. lisansı altında geliştirilmiştir.

 

EA SPORTS™ FIFA Online 4 PR Ağustos 2021

Tags: 101XP / EA SPORTS / f2p games / FIFA Online / FIFA Online 4 / free to play games / game agency / game agency in turkey / game marketing / game marketing agency / game pr / game pr in turkey / gaming agency / gaming agency in turkey / gaming in turkey / gaming in turkey game agency / gaming in turkey game pr agency in turkey