Unutulmaz bir hikâye üzerine kurulu dünya standartlarındaki bu oyunda mücadele etmek için ejderha ol. Kendi başına savaş ya da müttefiklerini büyük savaş alanlarına yönlendir. Arcus’un güzelliğini ve karanlığını keşfet ve gücünü artırmak için zengin kaynaklar elde et!

Gün geçtikçe dünya çapında oyuncu kitlesini artıran ve beğeni toplayan mobil MMORPG oyunu olan Dragon Storm Fantasy evreninin bir parçası ol, Arcus’un kaderini belirle! Dünyanın dört bir yanından oyuncular, Ejderha Fırtınası Şehri’nde omuz omuza mücadele ediyor. Muhteşem MMORPG savaş deneyiminin tadını çıkarabilir ve harika ödüller kazanabilirsiniz. Zirveye çıkmak için dövüş ve şanlı Fırtına Ejderha Kralı unvanını kazan!

Dragon Storm Fantasy Türkçe Seslendirme

Gaming in Turkey Oyun ve Espor Ajansı olarak eşsiz bir MMORPG deneyimini mobil platformlara taşıyan Dragon Storm Fantasy için Türkiye’de dijital ve geleneksel reklam mecralarında yayınlanmak üzere stratejiler geliştirdik. Türk televizyonlarında yayınlanmak üzere tasarlanan reklam filmi için Türkçe seslendirme çalışmaları gerçekleştirdik.

Dragon Storm Fantasy’nin Büyüleyici Evreni

Bu MMORPG oyununu Türk oyuncularla en iyi şekilde tanıştırmak için oyunun evrenini inceledik. Dragon Storm Fantasy’nin görkemli ve bir o kadar da aksiyon dolu dünyasına uygun olan sesi bulmak için araştırmalar yaptık. Oyunun özel olan yanlarını ortaya çıkartmak için çabaladık.

Dragon Storm Fantasy Türkçe Seslendirme

Tags: digital campaign / digital game marketing / digital game marketing in turkey / Dragon Storm Fantasy / game marketing / game marketing in turkey / game pr / game pr in turkey / gaming agency / gaming in turkey