Energy Sistem Influencer Marketing Haziran 2020! Energy System Influencer Marketing kampsamında Türkiye’nin lifestyle konusunda en çok sevilen ve takip edilen 4 kadın influencerı ile iş birliği yapıldı. Energy System Urban kablosuz kulaklık modelini tanıtan influencerlar Merve Yalçın, Yaren Alaca, Snowmaid ve Tuana Yılmaz isimleri oldu. Bu isimlerin toplam ulaştığı sayı 200 binin üzerine çıktı ve 20 binden fazla engagement aldı, kulaklıkların satışlarının yükseldiği rapor edildi. Kulaklıkların rahatlıklarıyla ve ses kalitesiyle bilinmesine yardımcı olan influencerlar devam eden paylaşımlarında ürünleri severek kullandıklarından bahsettiler ve normal yaşantılarında kullandılar.

Energy Sistem Urban Kulaklıkları hakkında:

Energy System Urban 3 Kulaküstü Bluetooth Kulaklıklar! Kablosuz olarak müzik dinlemenizi sağlayan Bluetooth teknolojisi. Müziğinizin nasıl ses vereceğini ve kulaklığınızın aramaları yanıtlamasını akıllı telefonunuza dokunmadan istediğiniz gibi kontrol edebildiğiniz bir kulaklık modeli. Mükemmel uyum için metal kaplamalar ve ekstra rahat köpük kulak pedleri mevcut. Kesintisiz 13 saat müziğin keyfini çıkarabileceğiniz, dilerseniz ses kablosunu kullanarak da kulaklığınızı cihazınıza bağlayabiliyorsunuz. Derin ve güçlü bas titreşimleriyle şarkıların keyfini çıkarabiliyorsunuz. Özet olarak Energysistem Urban 3 Kulaküstü Bluetooth Kulaklık derin bas, mikrofon ve çalma kontrol düğmelerine sahip bluetooth kulaklıklardır.

Energy Sistem Influencer Marketing Haziran 2020

Tags: energy system / gaming inflluencer in turkey / influencer marketing / influencer marketing agency / influencer marketing agency in turkey