Black Desert Mayıs 2020 PR! Gaming In Turkey olarak, oyun dünyasının başarılı isimlerinden biri olan Black Desert Türkiye ve MENA için Mayıs ayında 7 adet PR çalışması gerçekleştirdik. Gerçekleştirmiş olduğumuz bu PR çalışmaları Türkiye’nin sevilerek takip edilen 78 farklı dijital oyun sitesinde ve diğer haber medya sitelerinde yayınlandı.

Black Desert Mayıs 2020 PR

Mayıs ayında yayınladığımız PR bültenlerinin konuları şu şekilde:

  • Black Desert Türkiye&MENA’da Ramazan Kutlamaları Devam Ediyor

  • Maceracılar Striker Sınıfının Black Desert Mobile’a Gelişini Kutluyor

  • Guardian ve Shai Sınıfları İçin Rabam Beceri Ağacı Güncellemesi Geliyor

  • Yeni Macera Günlüğü ile Birlikte Bayrama Özel Etkinlikler

  • Shadow Arena Erken Erişimi ile Oyun Dünyasına Sunuldu

  • Pearl Abyss, Black Desert Evreninin İlk Global Şölenini Düzenliyor

  • Shadow Arena Erken Erişim İncelemesi

Black Desert Mayıs 2020 PR! Black Desert Türkiye&MENA’ya dahil olan Ramazan Kutlamaları etkinliği bu hafta da Maceracılar için devam etti. Oyuna dahil olan Bayrak Yarışı etkinliği sayesinde birçok ödül kazanan Maceracılar, diğer etkinliklere de katılarak değerli eşyalar elde edebildiler. Aynı zamanda özel ödüller de kazanabildiler.

Black Desert’ın diğer versiyonlarında gücünü tüm evrene duyuran ve en çok tercih edilen sınıfları arasında yer alan Striker sınıfı artık Black Desert Mobile’da! Striker sınıfının gelişini kutlamak isteyen Maceracılar birçok etkinliğe katılarak özel ödüller kazanabildiler. Bununla birlikte sınıfların güçlenmesine destek veren Hot Time etkinliği geri döndü.

Maceracılar, sınıflarını Black Desert evrenine yeni dahil olan içerikler sayesinde geliştirmeye devam ediyor. Guardian ve Shai sınıfları için gelen güncelleme ile sınıflar arasındaki rekabet daha da arttı ve özel etkinlikler sayesinde Maceracılar değerli ödüller kazanma şansı yakaladı.

Black Desert Türkiye&MENA evrenine yeni Macera Günlüğü’nün eklenmesi ile Maceracılar daha fazla etkinliğe katılıp görev yaparak birbirinden değerli ödüller kazanma şansı yakalayabildiler. Bunun yanı sıra sınıflarını daha da geliştirmek isteyenler için Ramazan Bayramı’na özel etkinlikler oyuna dahil oldu.

Yapılan birçok global beta testinin ardından Shadow Arena, Erken Erişim ile oyuncularla buluştu. Beta aşamasından bu yana birçok içerik eklenen ve iyileştirmeler yapılan oyuna, Erken Erişime özel birçok yeni içerik eklendi. Yapılan bu içerik eklemeleri ile zorlaşan mücadelelerde yerini almak isteyen oyuncular için Shadow Arena Erken Erişimi şimdi Steam’de!

Pearl Abyss, aksiyon Battle Royale oyunu olan Shadow Arena’nın Steam platformu üzerinden Erken Erişime açıldığını duyurdu. Shadow Arena, yapılan birden fazla global beta testinin ardından oyuncuların geri bildirimlerini uygulayacak bir oyun deneyimi sunmaya devam edecek.

Dünyanın dört bir yanından birçok oyuncu kitlesine sahip Black Desert evreninde çevrimiçi bir balo etkinliği olacak bir global şölen düzenleneceğini açıkladı. Birçok farklı ülkeden Maceracı, bu şölen sayesinde bir arada bulunma şansını yakaladı. Bunun yanı sıra devam eden ve eklenen etkinliklerle Maceracılar daha fazla ödül kazanmaya devam etti.

Pearl Abyss, Black Desert’ın çevrimiçi gerçekleşecek olan ilk global şöleni “Heidel Şöleni: Evde” etkinliğine 30 Mayıs 2020 tarihinde ev sahipliği yapacağını açıkladı. Maceracılar, 9 dilde desteklenecek çevrimiçi bir yayın aracılığıyla dünyanın dört bir yanından Maceracılarla bir arada olma fırsatını yakaladılar.

Pearl Abyss, Black Desert ile birçok oyuncudan takdir almayı başarmıştı. Black Desert pek çok farklı özelliğiyle günümüz MMORPG’lerine kıyasla öne çıkan bir oyun oldu. Geliştiricisi ve yayıncısı olan şirket oyunu güncel tutmak için sürekli yeni etkinlikler getiriyordu. Bu etkinliklerden biri olan Shadow Arena ise oyuncular tarafından aşırı ilgiye maruz kaldı. Black Desert evreninde geçen bir Battle Royale fikrini oyuncular çok beğendi. Bu ilgiyi karşılıksız bırakmak istemeyen Pearl Abyss, Black Desert ile aynı evrende geçen, o oyundan tanıdık simalarla karşılaşabileceğiniz, görsel ve oynanış kalitesi yüksek harika bir oyunla karşımıza çıktı.

Black Desert Mayıs 2020 PR

Tags: black desert / black desert turkey marketing / game pr / game pr in turkey / mmorpg games / Shadow Arena