Black Desert Mayıs 2021! Pearl Abyss’in sevilen oyunları Black Desert Online, Black Desert Mobile ve Shadow Arena için PR bülteni çalışmaları gerçekleştirdik. Gaming in Turkey olarak PR bültenlerimizde Ramazan Bayramı etkinliği gibi oyun içi etkinliklere, etkinliklerde kazanılan ödüllere, oyunlara yeni katılan sınıflar ve kahramanlara ve son güncellemeler ile ilgili bilgilere, oyundaki indirimlere, oyuna yeni katılan bosslara dair bilgilere yer verdik. Mayıs 2021’de toplam 5 bülten yayınladık ve bültenlerimiz Türkiye’de 70 farklı yerde yayınlandı.

Black Desert Mayıs 2021 PR Bültenleri

Mayıs 2021’de yayınladığımız 5 bültenin başlıkları şu şekilde yer aldı:

  • Yeni Dünya Bossu “Fırtına Bulutu Kutum” Black Desert Türkiye&MENA’ya Geliyor
  • Yeni Takımyıldızları ve Hazine Sistemi Black Desert Mobile’a Eklendi
  • Black Desert Türkiye&MENA’da Bayram Kutlamaları Devam Ediyor
  • Black Desert Mobile Yeni Sura Sınıfını Tanıtıyor
  • Black Desert Türkiye&MENA Yeni Eşya “Nouverikant Kıyafeti”ni Duyurdu

Black Desert Mayıs 2021 PR Başlıkları ve İçerikleri

Yeni Dünya Bossu “Fırtına Bulutu Kutum” Black Desert Türkiye&MENA’ya Geliyor

Pearl Abyss bugün, yeni Dünya Bossu “Fırtına Bulutu Kutum”un Black Desert Türkiye&MENA’ya geldiğini duyurdu. Maceracıların, bu en güçlü Dünya Bossu ile karşılaşmadan önce kendilerini hazırlamaları gerekiyor.

Yeni Takımyıldızları ve Hazine Sistemi Black Desert Mobile’a Eklendi

Pearl Abyss bugün, Takımyıldızı aşamaları ve Hazine sisteminin Black Desert Mobile’a eklendiğini duyurdu. Maceracılar artık ipuçlarını kullanarak hazine ararken yeni Takımyıldızları bilgisi edinebilirler.

Black Desert Türkiye&MENA’da Bayram Kutlamaları Devam Ediyor

Pearl Abyss bugün, Bayram kutlamalarının Black Desert Türkiye&MENA’da tüm hızıyla devam edeceğini duyurdu. Maceracılar, bu fırsatı karakterlerini daha hızlı geliştirmek ve oyunu kalıcı olarak ücretsiz oynamak için değerlendirebilir.

Black Desert Mobile Yeni Sura Sınıfını Tanıtıyor

Pearl Abyss, bugün yeni Sura sınıfının Black Desert Mobile’da çıkış yaptığını duyurdu. Maceracılar artık oluşturmayla birlikte uyanışa geçecek olan bu yeni yakın dövüş bazlı ninja karakterle oynayabilecek ve onunla level atlayarak 1000 İnci kazanabilecek.

Black Desert Türkiye&MENA Yeni Eşya “Nouverikant Kıyafeti”ni Duyurdu

Pearl Abyss bugün yaptığı açıklamada, Nouverikant Kıyafetinin nihayet Black Desert Türkiye&MENA’ya geldiğini duyurdu. Kan Rüzgarına Sarılmış Nouver’in gücünden esinlenerek modellenen bu yeni kıyafet, Maceracılara özel bir armağan olarak görev ve Pet kazandıracak.

 

Black Desert PR Mayıs 2021

Tags: black desert / black desert campaign / black desert mobile / black desert online / black desert pr / game agency / game agency in turkey / game marketing / game pr / gaming in turkey / gaming in turkey game agency / gaming in turkey game pr agency in turkey / Shadow Arena / shadow arena pr