Gaming In Turkey olarak oyun dünyasının başarılı isimlerinden SteelSeries için Aralık ayında 2 PR çalışması gerçekleştirdik. Bu PR çalışması, Türkiye’nin severek takip edilen 34 farklı oyun sitesinde ve diğer dijital medya haber sitesinde yayınlandı.

SteelSeries Aralık 2020 PR

Aralık ayında yayınladığımız PR bültenlerinin başlığı şu şekilde:

  • SteelSeries ile Ultra Hafif Mouse Kullanımının Rahatlığını Keşfet
  • Konsol Oyuncularının Vazgeçilmez Markası KontrolFreek, SteelSeries Bünyesine Katılıyor

SteelSeries ile Ultra Hafif Mouse Kullanımının Rahatlığını Keşfet

Global çapta oyun dünyasının teknoloji devi olan SteelSeries oyuncuların ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak oyunculara özel ekipmanlar geliştirmeye devam ediyor. 2020 yılına hazırladığı özel ekipman serileriyle iddialı bir giriş yapan marka, yılı oyunculara ultra hafif mouse deneyimi sağlayan Aerox 3 ve Aerox 3 Wireless ile kapatıyor.

Konsol Oyuncularının Vazgeçilmez Markası KontrolFreek, SteelSeries Bünyesine Katılıyor

SteelSeries’in nisan ayında Nahimic’in yaratıcıları ve oyun için 3D ses çözümlerinin önde gelen bağımsız geliştiricisi Avolute’u satın aldıktan sonra bu yılki ikinci büyük yatırımı KontrolFreek oldu. Yaklaşık 20 yıldır oyun sektöründe lider marka, profesyonel ve oyun tutkunu oyunculara yüksek kaliteli oyun ekipmanları sunmaya devam ediyor. Yıllardır büyümeye ve Arctis serisi gibi kusursuz oyun ekipmanları geliştirmeye devam eden marka, bu yeni girişimlerle başarılı işlere imza atıyor.

 

Gaming In Turkey olarak oyun dünyasının başarılı isimlerinden SteelSeries için Aralık ayında 2 PR çalışması gerçekleştirdik. Bu PR çalışması, Türkiye’nin severek takip edilen 34 farklı oyun sitesinde ve diğer dijital medya haber sitesinde yayınlandı. SteelSeries Aralık 2020 PR Aralık ayında yayınladığımız PR bültenlerinin başlığı şu şekilde: SteelSeries ile Ultra Hafif Mouse Kullanımının Rahatlığını Keşfet Konsol

Tags: digital campaign / digital game marketing / digital game marketing in turkey / digital game pr / game agency / game marketing / game marketing in turkey / game pr / game pr in turkey / game public relation in turkey / gaming agency / gaming in turkey / kontrolfreek / pr / SteelSeries