MIA Online Mayıs 2019 PR!

MIA Online Mayıs 2019 PR! Mayıs ayında MIA Online için 1 basın bültenini dijital medyada yayınladık. Yayınlanan bültenlerin sayısı, ay boyunca bütün sitelerde 31 idi.

Mayıs ayında 1 ana konumuz vardı:

  • Mobil MMORPG Mia Online %100 Türkçe Oluyor!

Bu bültende, MIA Online’ın rotasını Türkiye’ye çevirdiğini anlattık ve MMORPG severleri bilgilendirdik. Bu güzel haberleri onlara iletirken, bilgisayardaki MMORPG oyunlarının mobil MMORPG oyunlarına nasıl evrildiğini anlattık. Mia Online’da yer alan devasa açık harita, birçok farklı ekipman türü, PvE, PvP ve yüzük sistemi gibi farklı diğer MMORPG oyunlarından farklılaşan özelliklerinin neler olduğunu açıkladık. Mia Online oyununun geliştiricisi 7Senses ve yayıncısı Cubinet Interactive hakkında insanları bilgilendirdik. Böylece hem Mia Online’ın özellikleri hem de oyunun arkasındaki ekipler için marka bilinirliği sağladık.

MIA Online Mayıs 2019 PR

Tags: digital campaign / digital game marketing in turkey / game agency / game magazine websites / game marketing in turkey / game pr / game pr in turkey / game public relation / game public relation in turkey / gaming agency / mia online / mmorpg / turkey