SteelSeries Kasım 2019 PR! Gaming In Turkey olarak, oyun dünyasının başarılı isimlerinden biri olan SteelSeries için Kasım ayında 2 adet PR çalışması gerçekleştirdik. Gerçekleştirmiş olduğumuz bu PR çalışmaları Türkiye’nin sevilerek takip edilen 38 farklı dijital oyun sitesinde ve diğer haber medya sitelerinde yayınlandı.

Steelseries Kasım 2019 PR çalışmamız kapsamında yayınladığımız PR bültenlerinin konuları şu şekilde:

  • Steelseries, Türkiye’deki Oyun Severlerle Buluşmaya Devam Ediyor!
  • SteelSeries kablosuz oyun kumandasını piyasaya sürdü

Oyun Başlasın Türkiye’nin başlattığı ücretsiz oyun ve espor festivalinin ilk adımı Ankara’da gerçekleşti. Festival kapsamında Steelseries, finalde son üçe kalan oyunculara verdiği ödüllerle katılımcılardan büyük ilgi gördü.

Oyunculara sağladığı imkanlarla beğeni toplayan Steelseries, yapılan her e-spor etkinliğinde oyun severlerle buluşmayı ihmal etmiyor. 26 Ekim’de Ankara’da gerçekleşen Oyun Başlasın Türkiye festivalinde, PUBG Mobile turnuvalarında mücadele eden ve finalde son 3’e kalan oyuncular, birbirinden değerli Steelseries ürünlerine sahip oldu. Aynı zamanda son dönemde oyun severlerin sıkı takip ettiği influencerlarla birlikte özel dijital projelere imza atan Steelseries, oyuncuların ilgisini çekmeye devam ediyor.

PUBG Mobile turnuvası birincisine Apex Pro klavye, Arctis 3 kulaklık ve Rival 310 mouse hediye etti. Bununla birlikte turnuva ikincisine Arctis 1 kulaklık, Rival 110 mouse ve üçüncüsüne ise Arctis 1 kulaklık hediye edildi.

Steelseries, bu sefer de oyun severleri takip ettiği ve beğendiği oyuncularla buluşturarak bu konuda önemli bir adım attı. Espor dünyasının önemli isimlerinin sponsoru olarak başlattığı projelerle, oyunculara sağladığı yeni imkanları tanıtarak beğeni topladı. Twitch platformunda yayın yapan birçok oyuncunun sponsoru olan marka, bu isimlerden PintiPanda, Can Sungur ve Eastergamers  ileApex Pro klavyeyi ve Arctis 1 kulaklığının Wireless modelini de tanıttı.

SteelSeries, yeni oyun kumandasıyla konsol kullanımını oyunlar için daha etkili bir boyuta taşıdı. Oyun esnasında önemli olan refleks kontrollerini kolaylaştıran yeni oyun kumandası Stratus Duo’nun tuş takımı oyunculara bu konuda avantaj sağlıyor. Ayrıca L ve R tuş setlerinin yaylı değil manyetik olması da en büyük avantajlardan biri. Android uyumu için mobil oyunlarda kullanılabilir bir cep telefonu yerleştirme kısmı da bulunuyor.

Yılın son günlerine doğru gerçekleşen Black Friday indirim günleri sayesinde birçok SteelSeries ürünü indirimli olarak satışa sunuldu. İndirimli SteelSeries ürünleri n11, Trendyol, İtopya, Teknosa ve Hepsiburada gibi platformlardan alınabildi.

SteelSeries Kasım 2019 PR! Gaming In Turkey olarak, oyun dünyasının başarılı isimlerinden biri olan SteelSeries için Kasım ayında 2 adet PR çalışması gerçekleştirdik. Gerçekleştirmiş olduğumuz bu PR çalışmaları Türkiye’nin sevilerek takip edilen 38 farklı dijital oyun sitesinde ve diğer haber medya sitelerinde yayınlandı. Steelseries Kasım 2019 PR çalışmamız kapsamında yayınladığımız PR bültenlerinin konuları şu şekilde: Steelseries,

Tags: digital game pr / game pr / game pr in turkey / SteelSeries