Ozan Mode: On Temmuz-Ağustos-Eylül 2021! Ülkemizde 2020 yılında faaliyete giren Ozan SuperApp, “Finansal servisler için daha iyisini yaparız” sloganıyla yola çıkarak 2020 yılında bireysel ve kurumsal işletmelere finans yönünden çözüm üretmek amaçlı kurulan bir teknoloji şirketi olarak kuruldu. Ozan Mode: On ise SuperApp içerisinde kullanıcıların kolaylıkla oyun ve epin içeriklerine ulaşmaları için özel olarak dizayn edilmiş oyun odaklı bölümüdür. Bu bölümde kullanıcılar popüler oyunların içerisinde yapacakları alışverişlerde kullanacakları puan ve balansları doğrudan satın alabilmektedir.

Ozan Mode: On Temmuz-Ağustos-Eylül 2021 Neler Yaptık?

Gaming in Turkey olarak Ozan Mode: On ile sosyal medya iş birliğimizde 2021 yılının Temmuz, Ağustos ve Eylül ayı sosyal medya paylaşım planlarımız için oyun ve espor dünyasına hitap eden özgün içerikler ürettik.

Ürettiğimiz içeriklerde oyun dünyasından farklı oyunlara yer verdik. İçeriklerimizde popüler oyunlardan eğlenceli içeriklere, sevilen oyunlardan karakterlerin tanıtımlarına, oynanış önerisi videolarına, Emoji Günü, Dünya Çikolata Günü gibi popüler kültürden özel günlere, Video Oyunları Günü’ne özel içeriklere, Kurban Bayramı’na özel oyun önerileri videolarına, oyunlardan ilginç ve ilgi çekici bilgilere, Ozan Mode: ON web sitesinde paylaşılan haberlerin sosyal medya paylaşımlarına, eğlenceli “meme” içeriklere, seçim yapmak veya yorumla katılmayı gerektiren etkileşim içeriklerine, oyun içi taktik videolarına, Ozan SuperApp’in tanıtım içeriklerine kadar birçok farklı içerik paylaştık.

İhtiyaca Uygun Sosyal Medya Yönetimi

Paylaştığımız içeriklerde oyun dünyasının nabzını tutarak oyunculara kendilerini ait hissedecekleri bir dünya yarattık. Bu sayede marka ile oyuncuyu, oyuncu ile oyuncuyu bir arada tutmaya ve etkileşimde bulunmaya da teşvik etmeye çalıştık. İlerleyen aylarda da ihtiyaçlar doğrultusunda değişmeye ve Ozan Mode:ON’u daha ileriye taşımaya devam edeceğiz.

 

Ozan Mode: On Temmuz-Ağustos-Eylül 2021 Sosyal Medya Yönetimi!!

Tags: game agency / game agency in turkey / game marketing / game pr / gaming in turkey / gaming in turkey game agency / gaming in turkey game pr agency in turkey / içerik üretimi / ozan / ozan mode on / ozan mode:on / ozan SuperApp / social media / social media management / sosyal medya / sosyal medya ajansı / sosyal medya içerik üretimi / sosyal medya yönetimi