SenpAI Ocak Şubat Mart 2020 Sosyal Medya Yönetimi! SenpAI, FalconAI tarafından geliştirilmiş, espor ekosistemine hizmet veren bir yapay zeka platformudur. SenpAI, rekabetçi oyunlarda, oyun deneyimini geliştirir ve oyunculara yapay zeka ile geliştirilmiş özel koçluk sağlamakta. Haziran ayından bugüne birlikte çalıştığımız SenpAI, şuan için League of Legends oyunu ile ilgili kullanıcılara hizmet vermekte.

Bulunduğu pazarda yer alan tüm rakiplerin pazarlama, sosyal medya vb. faaliyetlerini inceledikten sonra oluşturduğumuz stratejilerle çalışmaya başladığımız SenpAI’de, Ocak-Şubat-Mart aylarında oluşturduğumuz içerik planları doğrultusunda, kullanıcılarla iletişimimizi sürdürmeye devam ettik.

SenpAI Ocak Şubat Mart 2020 Sosyal Medya Yönetimi! Yine SenpAI hakkında içerikler, League of Legends oyuncularının ilgisini çekebilecek hem istatistiki hem de etkileşim içerikleriyle planlarımız doğrultusunda markanın hesaplarını büyütmeye devam ettik. İlerleyen aylarda da ihtiyaçlar doğrultusunda evrilmeye ve SenpAI’yi daha ileriye taşımaya devam edeceğiz.

SenpAI Ocak Şubat Mart 2020 Sosyal Medya Yönetimi

Tags: game social media / game social media agency / SenpAI / social media agency / social media management