Lords Mobile Haziran 2019 PR!

Lords Mobile Haziran 2019 PR! Lords Mobile için Haziran ayında 2 farklı bülten paylaştık. Paylaşmış olduğumuz bültenler, Türkiye’de dijital oyun sektörünü ilgilendiren web siteleri ve diğer haber medya sitelerinin içerisinde bulunduğu toplam 58 farklı sitede yayınlandı.

Haziran ayında yayınlamış olduğumuz PR konu başlıkları ise şunlardı;

  • Lords Mobile Oyuncularıyla Yemekte Bir Araya Geldi!
  • Mobil Oyun Devi Lords Mobile Artık Steam’de!

200 milyondan fazla oyuncusuyla dünyanın en büyük mobil oyunlarından biri olan Lords Mobile, artık geleneksel hale gelen yemek etkinliklerini bu sene de gerçekleştirdi. Oyuncularla bir araya gelen ekip hem onların sorularını yanıtladı hem de birlikte keyifli vakit geçirdi.

Eşsiz boğaz manzarası eşliğinde gerçekleşen yemek, Lords Mobile ekibinin oyuncularla kurduğu iletişimi güçlendirdi. Dj performansı ve semazen gösterisinin dışında oyunculardan birinin ettiği evlenme teklifi ise etkinlikte renki anlar yarattı.

Lords Mobile, mobil cihazların yanı sıra artık Steam platformu sayesinde bilgisayar üzerinden de oynanabilir hale getirildi. Oyuncular, Steam üzerinden indirip girdikleri Lords Mobile’da herhangi bir sunucu bölünmesi yaşamadı ve bundan sonra bilgisayar üzerinden de krallıklarının gücüne güç katmaya devam edebildi. Gelişmiş 3D grafikleriyle ön plana çıkan Lords Mobile, Steam platformuyla oyunu bilgisayardan oynamak isteyen oyuncular için bu grafikleri sürdürme imkanı sağladı. Güçlü kahramanlar eşliğinde krallığını geliştiren birçok oyuncu için güzel bir haber olan bu durum, canlı savaşları daha büyük ekranlarda takip etme imkanı sundu. Arkadaşlarınızla seçtiğiniz yolda başarılara koşarken, yeni arkadaşlıklar edinmenin ve kıyasıya mücadelenin de dozu arttı.

Lords Mobile Haziran 2019 PR!

Tags: digital game pr / game pr / game pr in turkey / igg / lords mobile