Lords Mobile Sinema Salonu Marketing Projesi!

Gaming in Turkey Oyun ve Espor Ajansı olarak geliştirdiğimiz projelere sinema salonları ile bir yenisini daha ekliyoruz. 16 Kasım 2018 ve 6 Aralık 2018 tarihleri arasında İstanbul, Ankara ve İzmir’deki sinema salonlarında Lords Mobile mobil strateji oyunu için hazırladığımız videoyu yayınlattık.

Türkiye’nin en büyük 3 kentindeki sinema salonlarının toplamda 187 adetinde reklam filmimiz gösterime girdi. Sinema salonlarında toplamda 276.024 kişiye eriştik. Toplamda 5.797 saniye reklam filmimiz ekranda gösterildi.

Lords Mobile Hakkında:

Lords Mobile dünya çapında 140 milyon oyuncusu ile gerçek zamanlı MMO strateji oyunudur. Korkunç canavarların ve güçlü düşmanların kaosuna sürüklenmiş egzotik büyülü diyarları keşfedin. Favori kahramanlarınızı seçin, yeni arkadaşlar edinin ve korkusuzca savaşa hücum edin! Düşmanlarınızı devirin ve imparatorluğunuzu kurun!

Açık Dünya Mobil Oyun
Mobilden açık dünyada milyonlarca oyuncuya katılın! Bu MMO oyunda diğer oyuncuları görün, konuşun ve savaşın!

Arkadaş Bulun
Krallığınızda müttefikleriniz ile birleşin ve savaşa birlikte gidin!

İmparator Olup Hükmedin
Krallığınız için kraliyet savaşında tahtınızı ele geçirin! Hükümdarlık mirasınız adil mi yoksa zalim mi olacak?

Güçlü Kahramanlar
Eşsiz beceri ve karakterlere sahip kahramanları kiralayın ve geliştirin! Onların krallığınızı zafere götürmesine izin verin veya takımınızı kurun ve tekrar tekrar oynamak isteyeceğiniz RPG tarzı mücadeleyi tamamlayın!

Stratejinizde Uzmanlaşın
Birliklerinizi savaşa nasıl hazırlayacaksınız? Yeni düzenler düşünün ve stratejinizi mükemmelleştirin! Bu en iyi kalite MMO SLG türündeki oyunda rakiplerinizi devirmek için en iyi yolu bulun!

Canlı Savaşlar
Ordular mükemmel 3D grafikler ile çarpışırken savaşın heyecanını tecrübe edin!

Krallık Değiştirme
Sadece basit bir tık ile istediğiniz sunucuya giderek imparatorluğunuzu yeni diyarlara yerleştirin!

Yolunuzu Seçin
Düşman krallıkları fethedip rakip lordları esir mi alacaksınız? Savaş tutsaklarını serbest mi bırakacaksınız? Yoksa krallığınız ve imparatorluğunuz toza mı dönüşecek?

Yoldaş Çağırma
Korkunç canavarlarla anlaşma yaparak onları Yoldaşınız yapın! Yoldaşlarınızı eğiterek tam potansiyallerine ulaşmalarını sağlayın. Yoldaşlarınızın gücü yanınızdayken kimse yolunuzda duramaz!

Lords Mobile Sinema Salonu Marketing Projesi

Google Play indir ►https://play.google.com/store/apps/details?id=com.igg.android.lordsmobile&hl=tr
iOS indir ► https://itunes.apple.com/us/app/lords-mobile/id1071976327?mt=8

Lords Mobile Sinema Salonu Marketing Projesi

Tags: cinema hall marketing / game influencer / igg / influencer / influencer marketing agency / lords mobile / mobil influencer marketing / mobil oyunlar / mobile game influencer marketing agency / mobile games / sinema salonu marketing / strateji oyunları