Heavy Metal Machines Mayıs 2019 PR! Gaming In Turkey olarak, Heavy Metal Machines için yapmış olduğumuz PR çalışması 30 farklı dijital oyun dünyasını ilgilendiren web sitelerinde ve önde gelen diğer haber medyalarında paylaşıldı.

Tamamen ücretsiz oynanabilen Heavy Metal Machines araba savaş moba oyunu espor yatırımıyla oyuncuları bir araya getirdi. ‘’Bellic Storm’’ adıyla başlayan yeni sezon ‘’Peacmaker isimli yeni kahramanı ile Mayıs ayında yayınlandı.

Metal Pass sezonu ise 24.04.2019 tarihinde yayınlandı. Oyuncular ESL Play, GINX TV, Metal Pass ve daha fazlasıyla karşılandı. Son sezonun playoffları, ESL tarafından ESL Play üzerinden yapıldı. Final maçları, yapılan anlaşma ile GINX TV tarafından 26 Nisan 2019 tarihinde canlı yayınla verildi.

Heavy Metal Machines Mayıs 2019 PR! Heavy Metal Machines oyuncuları Metal Ligi ikinci sezonunda ise oyun içi hediyeler ve gerçek para hediyeleri ile ödüllendirildiler. Turnuvalarda en yüksek puanı toplayan 8 takım play off turuna kalmaya hak kazandı. Bu play off turunda yapılan maçların ardından ise en iyi 4 takım ödüllerin sahibi oldu.

Ödüller şu şekilde:

  • 1. Takım: 1.480 Dolar
  • 2. Takım: 1.110 Dolar
  • 3. Takım: 740 Dolar
  • 4. Takım: 370 Dolar

Heavy Metal Machines Mayıs 2019 PR

Tags: digital campaign / digital game marketin / game agency / game magazine websites / game marketing in turkey / game pr / game pr in turkey / game public relation / game public relation in turkey / gaming agency / heavy metal machines / hoplon / turkey