Volentix Bitcoin Dayı Influencer Marketing!

Kripto para ekosistemlerinden Volentix için Bitcoin Dayı ile gerçekleştirdiğimiz influencer marketing çalışmamız. Bir bilimsel makaleden esinlenerek oluşturan Volentix’in ilk amacı; halkı Volentix projesinin özellikleri konusunda eğitmek, bu eğitim sürecinde teşvikler ile süreci desteklemek ve aynı zamanda potansiyel katılımcı sayısını artırmak.

Özellikle son dönemde insanların büyük çoğunluğu, Bitcoin ve diğer kripto para birimlerinin dünyasındaki iniş ve çıkışların taşıdığı riskleri yakından görmeye başladılar. Volentix, bu geniş kitlenin dijital varlık dünyasına daha kolay ve güvenli girmelerine yardımcı olmak için, kişilerin ihtiyacı olan bütün araçları bir araya topladığı bir dijital varlık ekosistemi (DAE) geliştirmektedir. Bu vizyonu desteklemek adına, Volentix’in dijital varlığı olan VTX ile finanse edilen bir teşvik programını yakında hayata geçirecekler.

Volentix Hakkında

Volentix, kripto paraların kullanımını geliştirmek için oluşturulmuş bir ekosistemdir. Volentix Projesi, kripto para birimi kullanım deneyimini zenginleştirmeyi hedefleyen ortak bir çabanın ürünüdür. Bu amaç doğrultusunda, kullanıcının menkul kıymetlerini veya kişisel bilgilerini depolamayan ve merkezi olmayan bir kripto para birimi takas borsası, birden çok para birimini destekleyen bir cüzdan, yapay zeka tarafından desteklenen sıralama kontrol panosuna sahip bir kripto para birimi analitik motoru ve EOS blokzinciri üzerinde yayınlanan VTX jetonları içerir.

Çapraz blockchain güvenlik sistemiyle bir çoklu birim para cüzdanı olan Volentix, kullanıcı dostu piyasa dostu piyasa derecelendirme özelliği, analitik ara yüzü ve teşvik tabanlı stok yapısı ile merkezi olmayan bir dijital varlık oluşumu inşa ediyor. Voltentix, dağınık ve bağımsız bir organizasyondur. Yönetimi VTX token bulunduranlar arasında VTX’in gelişimi ve istikrarına yönelik; yıkıcı veya manipülatif olmayan işlemlere izin verir.

Volentix Bitcoin Dayı Influencer Marketing!

Volentix Bitcoin Dayı Influencer Marketing

Tags: bitcoin / bitcoin dayı / blockchain / etherium / influencer marketing / influencer pazarlama / kripto para / Tip Effect / volentix / vtx