Heavy Metal Machines Mart 2019 PR!

Mart 2019 ayı içerisinde birlikte çalıştığımız, tamamen ücretsiz oynanabilen, hızlı tempolu Araba Savaş MOBA oyunu Heavy Metal Machines için Gaming in Turkey ekibi olarak PR çalışması gerçekleştirdik. Bu çalışmalar ışığında Türkiye’de dijital oyun sektörünü ilgilendiren web siteleri ve diğer haber medya sitelerinin içerisinde bulunduğu toplam 34 farklı yerde yayınlandı.

Mart ayında yayınladığımız PR bülteninin konusu; “Heavy Metal Machines Metal League Espor Turnuvası, ESL Play Partnerliğiyle Başlıyor!” idi.

Heavy Metal Machines oyuncuları ve oyuncusu olma potansiyeli olanlar için yapmış olduğumuz PR çalışması, marka bilinirliğini arttırmak, yeni oyuncu kazandırmak ve lig turnuvasını tüm Türkiye oyun medyasına gösterebilmek için oldukça önemliydi. Kıyamet sonrası bir dünyada geçen, Araba Savaş MOBA oyunu Heavy Metal Machines’in ardındaki geliştiricisi Hoplon, sezonluk 5000 Euro ödül havuzlu Metal League rekabetçi turnuvalarının başlayacağını bu PR bülteni ile Türkiye oyun sektörüne duyurdu! Turnuva için açılış haftası ve elemeleri 9 Mart 2019’da başladı ve Avrupa sunucusunda 20 Nisan tarihinde gerçekleşen final ile devam etmişti.

Proje Hakkında:

Mart ayında Heavy Metal Machines oyunu için 1 adet basın bültenini paylaştık. Paylaştığımız basın bülteni 34 internet sitesinde yayınlandı.

Heavy Metal Machines Mart 2019 PR – 3

Heavy Metal Machines Mart 2019 PR Heavy Metal Machines Mart 2019 PR

Heavy Metal Machines Mart 2019 PR
Heavy Metal Machines Mart 2019 PR – 7

Heavy Metal Machines Mart 2019 PR – 11
Heavy Metal Machines Mart 2019 PR – 14
Heavy Metal Machines Mart 2019 PR
Heavy Metal Machines Mart 2019 PR – 1

Heavy Metal Machines Mart 2019 PR! Mart 2019 ayı içerisinde birlikte çalıştığımız, tamamen ücretsiz oynanabilen, hızlı tempolu Araba Savaş MOBA oyunu Heavy Metal Machines için Gaming in Turkey ekibi olarak PR çalışması gerçekleştirdik. Bu çalışmalar ışığında Türkiye’de dijital oyun sektörünü ilgilendiren web siteleri ve diğer haber medya sitelerinin içerisinde bulunduğu toplam 34 farklı yerde yayınlandı.

Tags: game agency / gaming agency / heavy metal machines / moba / pr