Eylül 2020’de Gaming in Turkey olarak Türkiye’nin sevilen MMORPG oyunu Black Desert Türkiye & MENA için 12 PR çalışması gerçekleştirdik. Tüm çalışmalarımız, dijital oyun endüstrisi ile ilgili web siteleri ve diğer haber medya siteleri de dahil olmak üzere, Türkiye’nin 146 farklı yerinde yayınlandı.

Black Desert Eylül 2020 PR

Eylül ayında yayınladığımız PR bültenlerinin başlığı şu şekilde:

 • Yeni Hashashin Sınıfı Aynı Anda Black Desert Türkiye&MENA ve Black Desert Mobile’da!
 • Black Desert İdari Yapımcısı Kim Jae Hee ile Yeni Sınıf Hashashin Röportaj
 • Amansız Ninja Sura Shadow Arena’ya Giriş Yaptı
 • Black Desert Türkiye&MENA Yeni Hashashin Sınıfı İncelemesi
 • Black Desert Türkiye&MENA’da Maceracılara Özel Çeşitli Oyun İçi Etkinlikler
 • Global Başarıları ile Pearl Abyss 10. Yılını Kutluyor
 • Hashashin için Uyanış ve Aktarım Güncellemesi Black Desert Türkiye&MENA’da
 • Oyuncular Artık Shadow Arena’da Ölüm Maçı Modunu Deneyimleyebilecek
 • Black Desert Türkiye&MENA’ya Bereketli Ödüllerle Yeni Bir Etkinlik Dizisi Geliyor
 • Shadow Arena, Yeni Kahramanı Ba-Ri ve Karakurt’u Duyurdu
 • Yeni O’dyllita Bölgesi Çok Yakında Black Desert Türkiye&MENA’da!
 • Yeni Bölge Hadum’un Diyarı Şimdi Black Desert Mobile’da!

Yeni Hashashin Sınıfı Aynı Anda Black Desert Türkiye&MENA ve Black Desert Mobile’da!

Pearl Abyss, hem Black Desert Türkiye&MENA hem de Black Desert Mobile’da eş zamanlı olarak yeni bir sınıfın ilk kez oyuna dahil olduğunu duyurmaktan heyecan duyuyor. Maceracılar artık yeni sınıf Hashashin ile tanışabilecek ve hem PC hem de mobil platformlarında çeşitli özel ödüller kazanma şansı yakalayabilecek.

Black Desert İdari Yapımcısı Kim Jae Hee ile Yeni Sınıf Hashashin Röportaj

Pearl Abyss, oyun dünyasının en gelişmiş MMORPG oyunlarından biri olan Black Desert evrenini, birçok platformda oyuncularla buluşturmaya devam ediyor. PC ve mobil taraf için ayrı çalışmalar yürüten ekip, ilk defa yeni bir sınıfı iki platforma da aynı anda getirmenin heyecanını yaşıyor.

Amansız Ninja Sura Shadow Arena’ya Giriş Yaptı

Pearl Abyss, aksiyon dolu PvP Shadow Arena’ya yeni kahraman amansız ninja “Sura”nın giriş yaptığını açıkladı. O da artık savaş alanında en özel olabilmek için ölümcül becerilerini kullanmaya başlayacak.

Black Desert Türkiye&MENA Yeni Hashashin Sınıfı İncelemesi

Black Desert, MMORPG türünün önde gelen oyunlarından biridir. Pearl Abyss tarafından geliştirilen oyunun PC platformunda birçok oyuncusu varken, ayrıca oyunun mobil versiyonu da var. Black Desert Mobile, geliştiriciler tarafından sürekli olarak güncellenmektedir.

Black Desert Türkiye&MENA’da Maceracılara Özel Çeşitli Oyun İçi Etkinlikler

Pearl Abyss bugün, çeşitli etkinliklerin ve ödüllerin oyuna dahil olduğunu açıkladı. Maceracılar artık, karakterleri için faydalı ödüller verecek çeşitli etkinliklere katılabilecekler.

Global Başarıları ile Pearl Abyss 10. Yılını Kutluyor

Global çapta sağladığı başarılar ve kendi oyun motoru ile geliştirdiği oyunlarla adını dünyaya duyuran Pearl Abyss 10. yılını kutluyor! Black Desert IP’lerinin bu zamana kadarki gelirinin 1.7 milyar dolara ulaştığı açıklandı.

Hashashin için Uyanış ve Aktarım Güncellemesi Black Desert Türkiye&MENA’da

Bu hafta yapılan güncelleme ile Maceracılar artık Black Desert evrenine en son dahil olan Hashashin sınıfı için eklenen Uyanış ve Aktarım içeriklerine erişebilecekler.  Bu güncellemeler ile yeni sınıflarını güçlendiren Maceracılar, özel kutlama etkinlikleriyle de özel eşyalar kazanabilecekler.

Oyuncular Artık Shadow Arena’da Ölüm Maçı Modunu Deneyimleyebilecek

Pearl Abyss, bugün Black Desert Türkiye&MENA’ya çeşitli yeni oyun içi etkinliklerin eklendiğini duyurdu. Bugünden itibaren, Maceracılar bu etkinlikler aracılığıyla EXP’lerini artırabilecek ve özel eşyalar elde edebilecek.

Eylül 2020’de Gaming in Turkey olarak Türkiye’nin sevilen MMORPG oyunu Black Desert Türkiye & MENA için 12 PR çalışması gerçekleştirdik. Tüm çalışmalarımız, dijital oyun endüstrisi ile ilgili web siteleri ve diğer haber medya siteleri de dahil olmak üzere, Türkiye’nin 146 farklı yerinde yayınlandı. Black Desert Eylül 2020 PR Eylül ayında yayınladığımız PR bültenlerinin başlığı şu

Tags: black desert / digital campaign / digital game marketing / digital game marketing in turkey / digital game pr / game agency / game marketing in turkey / game pr / game pr in turkey / game public relation in turkey / pr