PUBG Mobile Birinci Yıl Partisi Video Prodüksiyon!

PUBG Mobile Birinci Yıl Partisi Video Prodüksiyon! Türkiye’de ve dünyada çok büyük bir oyuncu kitlesine sahip olan PUBG Mobile’ın birinci yılına özel partisini 7 Nisan Pazar günü Gaming in Turkey olarak İstanbul’da gerçekleştirmiştik. 3000’den fazla oyuncu, birinci yıl partisine katılmak için başvurularda bulunmuştu ve sonucunda şanslı 100 kişinin katılımıyla unutulmaz bir yıl dönümü partisi gerçekleştirmiştik.

7 Nisan sabahında Sultanahmet’te toplanan oyuncular, oyun içerisinde bulunan T2 model araçlarla yapılan İstanbul turunun ardından, parti mekanı olan The Game’de yerlerini almıştı. Gece boyunca birbirinden güzel hediyelere sahip turnuvalar ve quiz yarışmaları gerçekleşmişti. Oyun camiasının çok yakından takip ettiği onlarca influencer da bu muhteşem gecede bizlerle birlikte eğlenmişti.

Yaşanılan bu keyifli günde Sultanahmet’te, arabalarla İstanbul turu atarken ve tabii ki parti mekanında birbirinden güzel görüntüler aldık. Aldığımız bu görüntülerle birlikte hem tüm günü özetleyen hem de oyuncuların PUBG Mobile’ın birinci yılında ne kadar eğlendiklerini gösteren bir video hazırladık.

PUBG MOBILE Hakkında

PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS dünyasına dayanan PUBG MOBILE, 2017 yılında, piyasaya çıktığı günden bu yana eşsiz Battle Royale deneyimini oyun dünyasında fırtına gibi estirmeye devam ediyor. Battle Royale, maksimum 100 oyuncunun paraşütlerle haritadaki çeşitli bölgelere atladığı ve savaşarak hayatta kalmaya çalıştığı, en son hayatta kalanın ise her şeyi aldığı bir oyun türüdür. Oyuncular kendi silahlarını, araçlarını ve teçhizatlarını bulup donanarak, görsel ve taktiksel açıdan zengin savaş alanlarında rakiplerini alt etmek için kıyasa mücadeleler verirler. Ayrıca, zamanla daralan oyun alanı oyuncuları en çok zorlayan çevresel etkenlerden biri.

 

PUBG Mobile Birinci Yıl Partisi Video Prodüksiyon

Tags: aybuse uslu / diren can / Duygu Köseoğlu / egoist pati / game agency / game marketing agency / influencer marketing / influencer marketing agency / pubg mobile / razer / umutcan erkut / unlost