ininal Videoyun Influencer Marketing Projesi! Türkiye’yi ön ödemeli kartla tanıştıran ve 13 yaş üzeri herkesin kullanabildiği İninal Kart, online alışveriş, yurtdışı alışverişi ve mağaza alışverişlerinde kullanılabilir. Banka kartının geçtiği her yerde rahatlıkla, güvenle işlem yapılabilir. Ayrıca karttaki bakiyeyi ATM’lerden nakit çekebilir, ininal Cüzdan üzerinden ininal Kart’lar arası para transferi yapabilir, 300’den fazla kuruma ait faturayı ödeyebilir ve tüm oyun E-Pin’leri satın alınabilir.

MasterCard ile anlaşması olan İninal, 31 Ağustos tarihinden itibaren Visa’ya geçiş yaptı. Bunu duyurmak için yaptığımız influencer marketing faaliyetlerimiz için Batu Bozkan ile çalıştık. Kendisi Instagram hesabında paylaştığı 1 hikayede ve Twitch kanalında canlı yayın sırasında konuyla ilgili açıklama yaparak kampanyaya destek oldu.

ininal Videoyun Influencer Marketing Projesi! Instagram hesabındaki paylaşımı sayesinde 13.679 kişiye erişildi. Twitch yayını sırasında anlık izleyici sayısı 700-750 arasındaydı. Tahmini görüntüleme ise 1.500-1.750 arasındaydı. Batu Bozkan sayesinde toplam 14.429 kişiye ulaşıldı.

ininal Videoyun Influencer Marketing Projesi

Tags: game influencer / game influencer marketing / game influencer marketing agency / influencer marketing / ininal / twitch / Videoyun