Heavy Metal Machines Temmuz 2019 PR! Gaming In Turkey olarak, Heavy Metal Machines için Temmuz ayında yapmış olduğumuz toplamda 2 adet PR çalışması bulunuyor. Yapmış olduğumuz bu PR çalışmaları 55 farklı medya haber ve dijital oyun sektörünü ilgilendiren haber sitelerinde paylaşıldı.

Temmuz ayında yayınladığımız PR bültenlerinin konuları şu şekilde: 

  • Heavy Metal Machines Metal Pass 5’i duyurdu.
  • Dereceli mod ve gamepad desteği artık Heavy Metal Machines’de!

Heavy Metal Machines Temmuz 2019 PR! 10 Temmuz 2019 tarihinden itibaren yaz temasına geçen Heavy Metal Machines yeni görünüm ve müzikleriyle oyuncuları karşıladı. 10 Temmuz 2019 tarihinde başlayan Metal Pass 5 ile birlikte yeni karakter Vulture, The Bounty Hunter’da arenaya indi. Oyuncular envanterinde 5 taneye kadar ifade bulundurabilir, Metal Pass 5 ile bu ifadelerden bazılarına erişilebilir hale geldi.

Metal League ile ödüller dağıtan Heavy Metal Machines, gamepad desteği ile oyun deneyimini sürücüler için farklılaştırdı. Dereceli mod ile rekabet bir üst seviyeye çıkartıldı. Tüm sürücülerin derecelerini belirlemek için girdikleri bu maçlarda ‘’Bronz’’,“Gümüş”, “Altın” ve özel “Heavy Metal Kümesi” gibi kümelerden birine yerleştirildiler. Oyun, Xbox 360, Xbox One, PlayStation 4 ve varsayılan gamepadler oyun ile uyumlu ve seçenekler menüsünün “Komutlar” sekmesinde özelleştirilebilir hale getirildi.

Heavy Metal Machines Temmuz 2019 PR

Tags: digital campaign / digital game marketin / game agency / game magazine websites / game marketing in turkey / game pr / game pr in turkey / game public relation / game public relation in turkey / gaming agency / heavy metal machines / hoplon / turkey