Influencer Marketing AHAVA Türkiye; Dünyanın en yüksek mineral oranına sahip Ölü Deniz’in su ve çamurundan doğan AHAVA artık Türkiye’de. Mineral zengini, hassas cilt dostu, vegan; AHAVA için Stil Baykuşu ile beraber yaptığımız influencer marketing çalışması.

INFLUENCER MARKETING AHAVA TÜRKİYE

Ölü Deniz kıyısında kurulu tek güzellik markası olan AHAVA 1988 yılında kurulmuştur. Ölü Deniz’deki tüm üretim faaliyetleri ve mineral çıkarma hakkının tek sahibidir. Avrupa merkezi Almanya’dadır. Diğer merkez Amerika Birleşik Devlet’lerinde bulunmaktadır. ARGE şirketin kendi içindedir.  Günümüzde, AHAVA, Ölü Deniz Minerallerinde uzmanlaşmış tek güzellik markasıdır. AHAVA araştırmacıları, sadece doğru ve uygun ürünlerin bir araya gelmesiyle doğan ve yüksek araştırma gücü ile desteklenen, doğal cilt ürünleri geliştirmektedir. Bunların arasındaki en önemli buluşlardan biri Osmoter’dir;  Ölü Deniz’den doğal haliyle gelen, cildin canlılığını geri kazandıran ve doğal nemini arttıran mükemmel mineral karışım. Osmoter AHAVA’nın tüm yüz ve vücut ürünlerinin içinde vardır.

AHAVA’nın Özellikleri

 • Ölü Deniz’in aktif mineralleri ve bitkilerini kullanır.
 • Ürünlerin etkileri ölçümlenir.
 • Ölü Deniz’in ekolojik dengesini korur.
 • Formülleri cilt dostudur.
 • Ürün taahhütleri bağımsız laboratuvarlar tarafından test edilir ve denetlenir.
 • Ürünler paraben içermez.
 • Hiç bir temizleme ürünü SLS/SLES (sulfat) içermez.
 • Petrol, sert sentetik içerik ve GMO (genetik yapısı değiştirilmiş organizma) bulunmaz.
 • “PETA“ cruelty free and Vegan sertifikası vardır. (Hayvanlarda test edilmez ve hayvansal ürün içermez.)
 • Tüm ürünler allerjik ve hassas ciltler için uygundur.
 • Tüm paketler geri dönüşümlüdür.
 • Tüm ürünler OsmoterTM içerir.

3rd Cosmetics HakkInda;
3rd Cosmetics, kozmetik sektöründeki global trendleri takip ederek, önde gelen ve dünyaca ünlü markaların temsilciğini yapmaktadır 3rd Cosmetics, markalarını doğru satış kanallarında, etkin stratejiler ile konumlar ve alışverişci pazarlaması dinamiklerine uygun tüketici iletişim faaliyetleri gerçekleştirir. Ölü Deniz’in üstün faydalarını, yenilikçi, etkin ve yaratıcı ürünlerle dünya çapındaki kullanıcılarına ulaştıran ve Ölü Deniz kıyısında kurulu tek güzellik markası (Dermokozmetik) olan AHAVA, 3rd Cosmetics’in Türkiye’ye sunduğu ve temsilciliğini üstlendiği ilk markasıdır. (Ahava Türkiye)

3rd Cosmetics, markalarını doğru satış kanallarında, etkin stratejiler ile konumlar ve alışverişci pazarlaması dinamiklerine uygun tüketici iletişim faaliyetleri gerçekleştirir. Kanal Geliştirme, Sahada Pazarlama, Satış/Kanal Analizleri, POP Uygulamaları uzmanlık alanlarıdır. Shopper Marketing olarak çıkan alışverişci pazarlaması, her gün şiddeti arttıran rekabet ortamında; içeriye giren müşteriye düşündüğünden ve planladığından daha fazla alışveriş yaptırmayı hedeflemektedir.

Sahaya inmek, tüketiciye temas etmek, kalıcı bir ilişkinin temellerini atmak adına çok önemlidir.  Sahada pazarlama bu temellerin en sağlam atıldığı sistemlerin başında gelir. 3rd Cosmetics ekibi olarak temsil ettiğimiz her global markanın son tüketiciye, en uygun ve dikkat çekici P.O.P uygulamaları ile, en doğru lokasyonda ulaşmasını sağlamaktayız.

INFLUENCER MARKETING AHAVA TÜRKİYE

Tags: ahava / content marketing / dermocosmetic / dermokozmetik / influencer marketing / kozmetik