Dragon Storm Fantasy Mayıs 2020 PR! Gaming In Turkey olarak, Goat Games tarafından geliştirilen, sürükleyici kurgusu ve 3D grafikleriyle dikkat çeken mobil RPG oyunu Dragon Storm Fantasy için Mayıs ayında 2 adet PR çalışması gerçekleştirdik. Gerçekleştirmiş olduğumuz bu PR çalışmaları Türkiye’nin sevilerek takip edilen 67 farklı dijital oyun sitesinde ve diğer haber medya sitelerinde yayınlandı.

Dragon Storm Fantasy Mayıs 2020 PR

Mayıs ayında yayınladığımız PR bültenlerinin konuları şu şekilde:

  • Dragon Storm Fantasy Evreninde Ejderha Ol, Kaderini Belirle

  • Dragon Storm Fantasy Ejderhaları Türkiye’de Büyük Bir Yankı Uyandırdı

GOAT Games tarafından geliştirilen mobil RPG oyunu Dragon Storm Fantasy oyun dünyasında büyüyerek iz bırakmaya devam ediyor. Oyuncuları büyüleyen hikayesi, gelişmiş 3D grafik özellikleri ile tüm oyun dünyasına güzel bir deneyim sunarak global çaptaki etkisini arttırıyor. Oyunun bir parçası olmak isteyen herkes, şimdi Dragon Storm Fantasy’e Android ve iOS platformlarından ulaşabilir!

Oyun dünyasına sunulmasından bugüne, sürükleyici kurgusuyla birçok oyuncudan beğeni toplayan Dragon Storm Fantasy global çapta büyümeye devam ediyor. Oyuncular Dragon Storm Fantasy evreninde, oyunun büyük bir parçasını oluşturan PvP savaşlarında ön plana çıkmaya çalışarak zorlu bosslar ile karşı karşıya geliyorlar. Oyunun hikayesinde etkili bir şekilde ilerlemek isteyenlerin, Seçilmiş Kişi olarak oyuna başlayarak Kutsal Ejderha’ya dönüşme yolundaki tüm görevleri başarıyla tamamlamaları gerekiyor.

GOAT Games tarafından geliştirilen Dragon Storm Fantasy artık Türk oyunculara da kendi dillerinde hizmet vermeye devam ediyor. Tamamen Türkçe olan oyunda, oyuncular hikayeyi daha rahat bir şekilde kavrayarak görevlerini tamamlayabiliyorlar. Oyuncular, görevlerini tamamladıkları esnada zorlu bosslara karşı mücadele ederken kendi sınıflarına uygun ejderhalara ve onların türevlerine dönüşerek daha güçlü saldırı becerilerine sahip olabiliyorlar.

GOAT Games tarafından geliştirilen hikayesi ve kaliteli grafikleri ile oyuncuların gözdesi olan mobil RPG oyunu Dragon Storm Fantasy, Türkiye’de de adını duyurmaya devam ediyor. Yaptığı etkinlikler ve çalışmalar ile milyonlarca kişiye ulaşan oyun, ejderhaları ile Türkiye’yi fethediyor.

Aynı zamanda oyunun, oyunculara sunduğu birçok imkan YouTube üzerinden de duyuruldu. Aralarında Enes Batur, Stratera, Kozmik Karınca, Barış Bra ve Rasher gibi YouTuberların bulunduğu bu tanıtımlarda oyunun tamamen Türkçe dil olanağı, offline seviye kasabilme özelliği ve Dragon Storm Fantasy evreninin sınıflarıyla birlikte 9 farklı ejderhası ön plana çıkarıldı. Bu tanıtım videoları ise 3 gün gibi kısa bir sürede yaklaşık 5 milyon görüntülenme elde etti. Bu şekilde oyunun özellikleri hakkında bilgi alan tüm oyuncuların Dragon Storm Fantasy’e büyük ilgi göstermesiyle oyun iOS Apple Store ve Google Play Store’daki listelerde üst sıralara tırmandı. Google Play Store’da, Trend Oyunlar, RPG Oyunlar ve Ücretsiz En Popüler kategorisinde 1. sıraya yerleşirken, En Çok Hasılat Yapanlar kategorisinde ise 4.sıraya yerleşerek büyük bir başarı elde etti. Apple kullanıcıları da oyuna iOS Apple Store üzerinden ilgi gösterdi. Kısa bir süre içerisinde RPG Oyunlar kategorisinde 1.sıraya yerleşen oyun, oyuncu kitlesini büyük ölçüde arttırdı.

RPG mobil oyunlar arasında oyunculara en gelişmiş seçenekleri sunan Dragon Storm Fantasy ejderhaları, televizyon izleyicileri ile de buluşarak onlara sesini duyurdu. Gelişmiş grafik özellikleri, farklı sınıf tasarımları, etkileyici hikayesi ve offline seviye kasma özellikleri ile ön plana çıkan oyun birçok kanala tanıtım videosu ile konuk oldu. Bunun yanı sıra büyük bir izleyici kitlesine sahip TV8 yarışma programı Survivor üzerinden de oyuncular, kaderlerine hükmetmeye davet edildi. Sunulan tanıtım videosu ile oyunun öne çıkan özellikleri tanıtıldı.

Dragon Storm Fantasy Mayıs 2020 PR

Tags: Dragon Storm Fantasy / game pr / mmorpg games / mobile games / mobile games pr agency