Ekim 2020’de Gaming in Turkey olarak Türkiye’nin sevilen MMORPG oyunu Black Desert Türkiye & MENA için 7 PR çalışması gerçekleştirdik. Tüm çalışmalarımız, dijital oyun endüstrisi ile ilgili web siteleri ve diğer haber medya siteleri de dahil olmak üzere, Türkiye’nin 94 farklı yerinde yayınlandı.

Black Desert PR Ekim 2020

Ekim ayında yayınladığımız PR bültenlerinin başlığı şu şekilde:

  • Yeni O’dyllita Bölgesi Black Desert Türkiye&MENA’ya Geldi
  • Shadow Arena Geliştirici Soru-Cevap Videosu Yayınlandı
  • Yeni Sınıf Tamer Black Desert Mobile’da Yerini Aldı
  • Cadılar Bayramı Black Desert Türkiye&MENA’ya Geliyor
  • Güçlü Bosslar Black Desert Evrenine Saldırıyor
  • Black Desert Türkiye&MENA’da Şenlik Coşkusu Devam Ediyor
  • Yeni Trio Modu ile Shadow Arena’da Mücadele Devam Ediyor

Yeni O’dyllita Bölgesi Black Desert Türkiye&MENA’ya Geldi

Uzun zamandır Black Desert evrenine gelmesi beklenen O’dyllita Bölgesi artık Maceracılar için yeni bir deneyim olacak. Maceracılar bölgeyi keşfederken ve yeni maceralara atılırken aynı zamanda etkinliklerle birçok ödül kazanabilecekler.

Shadow Arena Geliştirici Soru-Cevap Videosu Yayınlandı

Pearl Abyss, Shadow Arena “Geliştiricilere Sor: Soru-Cevap” videosunun yayınlandığını duyurdu. Oyuncular en son “Geliştiricilere Sor” videosunda daha önce gönderdikleri sorularının cevaplarını bulabilirler.

Yeni Sınıf Tamer Black Desert Mobile’da Yerini Aldı

Pearl Abyss bugün, Black Desert Mobile’a en yeni sınıf olan Tamer’ın geldiğini duyurdu. Maceracılar artık bu yeni sınıfı yakından tanıyabilecek ve rakiplerine karşı yeni deneyimlerle mücadele edebilecekler.

Cadılar Bayramı Black Desert Türkiye&MENA’ya Geliyor

Pearl Abyss, Sonbahar Sezonunu kutlamak için Black Desert Türkiye/MENA’ya yeni etkinliklerin geleceğini duyurdu. Maceracılar artık Cadılar Bayramının gelişini kutlarken özel ödüller kazanarak karakterlerini daha hızlı geliştirebilecekler.

Güçlü Bosslar Black Desert Evrenine Saldırıyor

Pearl Abyss, Black Desert evreninin güçlü boss canavarların saldırılarına maruz kalacağını duyurdu. Maceracıların bu evrende karşılaşacakları birçok tehditle yüzleşmek için kendilerini iyi hazırlamaları gerekecek.

Black Desert Türkiye&MENA’da Şenlik Coşkusu Devam Ediyor

Pearl Abyss, bugün Black Desert Türkiye&MENA’ya yeni oyun içi şenliklerin geldiğini duyurdu. Özel görevler ve etkinliklerle Maceracılara güzel ödüller sunulacak.

Yeni Trio Modu ile Shadow Arena’da Mücadele Devam Ediyor

2020 yılının başında Erken Erişim’e sunulan aksiyon Battle Royale oyunu Shadow Arena yeni güncellemeler ile gelişmeye devam ediyor. En fazla iki kişilik takımlarla mücadele edebilen oyuncular artık üç kişilik takım yani Trio Modu ile rakiplerine karşı yeni zaferler kazanabilecekler.

Ekim 2020’de Gaming in Turkey olarak Türkiye’nin sevilen MMORPG oyunu Black Desert Türkiye & MENA için 7 PR çalışması gerçekleştirdik. Tüm çalışmalarımız, dijital oyun endüstrisi ile ilgili web siteleri ve diğer haber medya siteleri de dahil olmak üzere, Türkiye’nin 94 farklı yerinde yayınlandı. Black Desert PR Ekim 2020 Ekim ayında yayınladığımız PR bültenlerinin başlığı şu

Tags: black desert / black desert turkey marketing / digital campaign / digital game marketing / digital game marketing in turkey / digital game pr / esports agency / game agency / game pr / game pr in turkey / game public relation / game public relation in turkey / gaming agency