SteelSeries Mart 2020 PR! Gaming In Turkey olarak, oyun dünyasının başarılı isimlerinden biri olan SteelSeries için Mart ayında 2 adet PR çalışması gerçekleştirdik. Gerçekleştirmiş olduğumuz bu PR çalışmaları Türkiye’nin sevilerek takip edilen 33 farklı dijital oyun sitesinde ve diğer haber medya sitelerinde yayınlandı.

Mart ayında yayınladığımız PR bültenlerinin konuları şu şekilde:

  • Oyun Dünyasının Sevilen İsimleri #Zaferİçin SteelSeries’i Tercih Ediyor
  • SteelSeries 2020’ye Damgasını Vurmaya Devam Ediyor!

SteelSeries Mart 2020 PR! SteelSeries’in 2020 yılının başında çıkarttığı yeni özel serisi oyun dünyasında büyük ilgi görmeye devam ediyor. Oyuncuların yanı sıra, oyun dünyasının ön plana çıkan isimleri de SteelSeries’i tercih ederek, birçok platformlarda ürünlerin tanıtımını sağlıyor.

Yeni ürünler oyun dünyasında büyük bir etki yaratarak birçok oyuncuya ulaştı. Bunun yanı sıra SteelSeries’in birlikte çalıştığı oyun dünyasından sevilen isimler de oyuncu ekipmanlarını kullanarak, onları daha büyük bir kitleye ulaştırmaya devam ediyor.

Bu sevilen isimler arasında hem dünyaca ünlü takımların oyuncuları hem de Türkiye’de yayın ve video içeriği üreterek ön plana çıkan oyun dünyasının sevilen isimleri yer alıyor. SteelSeries, Türkiye’de de sevilen isimlerle ortak işler yürütmeye özen gösteriyor. Hiçbir etkinliği kaçırmayan ve dereceye giren oyunculara ödül sponsoru olan dünya devi marka geçtiğimiz aylarda yeni çıkan Artics 1 Wireless kulaklığını da PintiPanda, Can Sungur, Eastergamers ile sosyal medya üzerinden yayınlanan tanıtım videoları ve fotoğraflarıyla tanıtmıştı.

Uzun zamandır tanıtımı yapılan ekipmanların birçok iddia ile oyuncularla buluştu. SteelSeries bu yeni ürünleri aynı zamanda oyuncuların oyun dünyasını renklendirmek için geliştirdiğini de belirtmişti. Oyuncuların renkli bir oyun dünyasına davet eden Glow Up tanıtım videosu ise SteelSeries’in resmi internet sitesinde oyuncularla buluştu.

Oyun dünyasının teknoloji devi SteelSeries’in yeni oyuncu ekipmanlarının tanıtımını yapmaya devam ediyor. Oyuncular tarafından birçok olumlu dönüşler alan ürünler birçok ürünü geride bırakarak oyun dünyasında kendine güzel bir yer edindi. Şimdiden oyuncuların gözdesi olmayı başaran oyuncu ekipmanlarının mottolarından biri ise oyuncuların, oyun dünyasını renklendirmekti.

SteelSeries Mart 2020 PR

Tags: digital pr / game pr / game pr in turkey / SteelSeries