Da Vinci Kids Gezentianne Instagram Influencer Marketing

 

TR: Da Vinci Kids mobil uygulaması için Türkiye’nin popüler Instagram influencerlarından Gezentianne ile beraber hazırladığımız Influencer Marketing çalışmamız. Çocuklar Da Vinci Kids’in eğlendirirken öğreten ödüllü programlarıyla dünyayı keşfedecek! Da Vinci Kids, dünyayı keşfetmek azmi ile çocukların yeteneklerini geliştirmelerine yardımcı olmaktadır.
Çocuklar, evrenle ilgili merak ettikleri her şeyi bu programlar sayesinde öğrenebilir, Da Vinci Kids uygulamasını kullanarak, birbirinden ilginç, eğlenceli içerikleri istedikleri zaman istedikleri yerde izleyebilirler.

Zamansız ve mekansız bir öğrenme üzerine kurulu olan Da Vinci Kids felsefesi, öğrenme sürecine çocukların aktif katılımını desteklemektedir. Da Vinci Media’nın dünyaca ünlü eğitim içeriklerinin yer aldığı Da Vinci Kids, eğlenceli bilim, teknoloji, fen, matematik, spor, doğa, hayvanlar, yaratıcılık, tarih, yaşam, insan, kültür ve sanat gibi geniş bir yelpazede binlerce belgeselin yayınlandığı bir mobil platformdur.

Kendini sorumlu bir eğitim mecrası olarak tanımlayan Da Vinci Kids, şaşırtıcı bilimsel fikirlerin anlaşılabilmesini sağlayan programlar sunarak çocuklara ek beceriler kazandırmayı ve düşünme yeteneklerini geliştirmeyi amaçlamaktadır.

 • Programların tüm bölümleri
 • Uzmanlar tarafından seçilmiş, çocuklar için güvenli içerik
 • Editörlerin seçimleri
 • 200 saatten fazla eğitici ve öğretici içerik
 • Reklamsız
 • Tüm içeriklere Türkçe erişim ve çoklu dil seçeneği

 

ÖZELLİKLER
PROGRAMLARIN TÜM BÖLÜMLERİ
Tüm ailenin keyif alacağı 2500’den fazla eğitici, eğlenceli ve ödüllü içeriklere erişin.

UZMANLAR TARAFINDAN SEÇİLMİŞ İÇERİK
Bu uygulama çocuklara bilgiyi, merak etmeyi ve yaratıcılığı aşılamak için uzmanlar tarafından özel olarak hazırlanan içerikler sunar.

200 SAATTEN FAZLA EĞİTİCİ VE ÖĞRETİCİ İÇERİK
Hayal gücünü geliştirmek ve öğrenmeye teşvik etmek için bilim, fen, matematik, teknoloji, yaratıcılık, tarih, doğa, yaşam, spor konularında içerikler sunar.

ÇOCUKLAR İÇİN REKLAMSIZ VE GÜVENLİ İÇERİK
Bu uygulama ile her çocuk kendi öğrenme hızına göre ilerleyecek. Çocuklar eğlenceli, eğitici içeriklerin tadını çıkarırken ailelerin de içi rahat olacak; çünkü bu uygulama tamamen güvenlidir ve reklam yayını yoktur.

HEM EĞİTİM HEM EĞLENCE
MERAK HER YERDE – İçeriklerimiz küçük zihinlerin en sevdiği “neden”, “nasıl” sorularını cevaplamak için ve zihin açmak için özel olarak hazırlanmıştır.

BİR ADIM İLERİDE OLSUNLAR – Çocukların eğlenirken daha iyi öğrendiği kanıtlanmıştır. Da Vinci Kids çocukların en eğlenceli şekilde öğrenmelerini sağlar.

TEHLİKESİZ VE GÜVENİLİR – Çocuklar eğlenceli, eğitici içeriklerin tadını çıkarırken ailelerin de içi rahat olacak; çünkü uygulamamız çocuklar için tamamen güvenli içeriklerden oluşur.

SÜREKLİ YENİLENEN PROGRAMLAR – Her daim büyüyen, yeni içerikler eklenen eğitici ve öğretici program arşivimize erişim sunar.

Da Vinci Kids Gezentianne Instagram Influencer Marketing!

Google Play Store: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.alegra.kidspace&hl=tr
App Store: https://itunes.apple.com/tr/app/da-vinci-kids-video-uygulamas%C4%B1/id1169403787?l=tr&mt=8

EN:  Da Vinci Kids Gezentianne Instagram Influencer Marketing! Discover a world of possibilities with award-winning, curriculum-based videos.
Ignite your children’s curiosity with videos that answer the real questions kids have. Help them explore the world around them through Da Vinci Kids’ exciting, fun video player-on-demand service.

 • Full episodes
 • Expertly curated, kid-safe content
 • Editorial highlights
 • 200+ hours of edutainment
 • No advertisements

 

Da Vinci Kids Gezentianne Instagram Influencer Marketing!

Google Play Store: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.alegra.kidspace&hl=tr
App Store: https://itunes.apple.com/tr/app/da-vinci-kids-video-uygulamas%C4%B1/id1169403787?l=tr&mt=8

Da Vinci Kids Gezentianne Instagram Influencer Marketing
Da Vinci Kids Gezentianne Instagram Influencer Marketing

Da Vinci Kids Gezentianne Instagram Influencer Marketing! Da Vinci Kids mobil uygulaması için Türkiye’nin popüler Instagram influencerlarından Gezentianne ile beraber hazırladığımız Influencer Marketing çalışmamız.

Tags: da vinci kids / da vinci kids app / gezentianne / influencer marketing agency / influencer marketing agency in turkey / instagram / instagram influencer / instagram influencer agency / instagram influencer ajansı / kids app / mobile app