Heavy Metal Machines Haziran 2019 PR! Gaming In Turkey olarak Heavy Metal Machines için haziran ayında toplamda 2 adet PR çalışması gerçekleştirdik. Gerçekleştirmiş olduğumuz bu PR çalışmaları 55 farklı dijital oyun sektörünü ilgilendiren web sitesinde ve diğer haber medyalarında paylaşıldı.

Haziran ayında yayınladığımız PR bültenlerinin konuları şu şekilde:

  • MOBA Türünde Devrim, Heavy Metal Machines!
  • Esporda yeni rekabet alanı Heavy Metal Machines!

Heavy Metal Machines Haziran 2019 PR!Espor için farklı bir kulvar açan Heavy Metal Machines, para ödüllü turnuvalarıyla adından oldukça fazla söz ettirdi. Steam ve HMM resmi interner sitesi üzerinden tamamen ücretsiz oynanabilen Heavy Metal Machines hızlı ve rekabetçi olanların hayatta kaldığı topluluğuyla post apokaliptik bir dünyadan oyunculara ödüller de getirdi.

Espor dünyasında adımını atmaya başlayan Heavy Metal Machines, ‘’Metal Ligi’’ turnuvasıyla en iyi oyuncularını ödüllendirdi. Metal Ligi’nde ödül havuzu 3 bin 700 dolar ve derece yapan ilk 4 takım bu ödül havuzundan derecelerine göre ödül kazandı. 4’üncü sezonun finalleri 6 Temmuz 2019’da, Metal Pass’in finalleri ise 10 Temmuz 2019 tarihinde gerçekleşti.

 

Heavy Metal Machines Haziran 2019 PR

Tags: digital campaign / digital game marketing / game agency / game magazine websites / game marketing in turkey / game pr / game pr in turkey / game public relation / game public relation in turkey / gaming agency / heavy metal machines / hoplon / turkey