Mobile Legends Erdem Halit Cengiz Influencer Marketing! Mobil oyunlar arasında MOBA türünün önde gelen oyunların Mobile Legends: Bang Bang oyuncuları birlikte savaşmaları için bir araya getirdi. “515 Unite” etkinliği ile Land of Dawn’da yaşanan felaketi oyuncular birlikte savaşarak atlattılar.
 
Mobile Legends: Bang Bang için yaptığımız influencer marketing çalışmasında Erdem Halit Cengiz’den faydalandık. Bu reklam kampanyası kapsamında Erdem Halit Cengiz’in Instagram hesabından Mobile Legends: Bang Bang ile alakalı 2 hikâye ve 2 gönderi paylaşıldı. Bu paylaşımlar sonucunda Erdem Halit Cengiz’in Instagram hesabı aracılığıyla 51.359 kişiye ulaşılabildi. Aynı zamanda Erdem Halit Cengiz’in YouTube kanalından bir video paylaşımı ve canlı yayın yapıldı. YouTube üzerindeki aktivitelerimiz sonucunda 89.858 kişiye ulaşıldı. İki farklı platformdan toplam 141.217 kişiye erişildi.
 
Erdem Halit Cengiz’in paylaşımlarında yer alan mağaza linkine toplam 428 kere tıklanıldı.
&npsp;

Mobile Legends Erdem Halit Cengiz Influencer Marketing

Tags: Erdem Halit Cengiz / game influencer / game influencer agency / game influencer agency in turkey / game influencer marketing / mobil oyun / mobil oyun gaming influencer / mobil oyun influencer ajansı / mobil oyun influencer marketing / mobil oyun pazarlama / mobile legends / mobile legends bang bang