ininal Mervan Tepelioğlu Influencer Marketing Projesi! İninal Türkiye’yi ön ödemeli kartla tanıştıran sistemdir. İninal kart online alışveriş, yurtdışı alışverişi ve mağaza alışverişlerinde kullanılabilir. Banka kartının geçtiği her yerde rahatlıkla, güvenle işlem yapabilirsin. Dilersen kartındaki bakiyeyi ATM’lerden nakit çekebilir, ininal Cüzdan üzerinden ininal Kart’lar arası para transferi yapabilir, 300’den fazla kuruma ait faturayı ödeyebilir ve tüm oyun E-Pin’lerini satın alabilirsin.
 
13 yaş üzeri herkesin kullanabildiği ininal kart için belge vb. hazırlamanıza gerek yoktur. ininal Kart’ına yüklediğin bakiye kadar harcama yaparsın, borcu faizi yoktur. Anonim olduğu için bilgilerinin çalınması gibi bir şüpheye kapılmadan güvenle alışveriş yapabilirsin.
 
MasterCard ile anlaşması olan İninal, 31 Ağustos tarihinden itibaren Visa’ya geçiş yaptı. Bunu duyurmak için yaptığımız influencer marketing faaliyetlerimiz için Mervan Tepelioğlu ile çalıştık. Kendisi Instagram hesabında paylaştığı 1 hikayede ve YouTube kanalında yayınladığı bir videonun arasında konuyla ilgili açıklama yaparak kampanyaya destek oldu.
 
ininal Mervan Tepelioğlu Influencer Marketing Projesi! Instagram hesabı aracılığıyla 31.956 kişiye ulaşıldı. Mervan Tepelioğlu’nun MervanT kanalında yayınladığı videosunu ise 409.752 kişi görüntüledi. Toplamda 450.000 kişiye yakın bir rakama ulaşıldı.
 

ininal Mervan Tepelioğlu Influencer Marketing Projesi

Tags: game influencer / game influencer agency / game influencer marketing / game influencer marketing agency / influencer marketing / ininal / Mervan Tepelioğlu