Gaming In Turkey | MENA | EU olarak Wargaming tarafından geliştirilen gemi savaşı oyunu World of Warships için Türkiye’de birçok şehirde internet kafe etkinliği düzenledik.

 World of Warships İnternet Kafe Etkinlikleri

İstanbul, Ankara, İzmir ve Konya’da bulunan 27 farklı kafede World of Warships internet kafe etkinliklerimizi tamamladık. Ekim, Kasım ve Aralık aylarındaki operasyonlarımızda 405 bilgisayar kiraladık ve 1215 saat ücretsiz World of Warships deneyimi yaşandı.16 premium kafede oyuncularımıza 16000 TL değerinde yiyecek ve içecek servisi yapıldı.

Deneyim bölgelerimizi en dikkat çekici alanlara ve kafelerin girişine yakın bölgelere yerleştirdik. Oyuncuları deneyim bölgelerine teşvik etmek için ücretsiz yiyecek ve içecek hizmetleri kullandık. Bazı kafelerde giriş sırasında bekleyen oyunculara ödüller ve promosyonlar hediye ettik. 

Geri Bildirimler

Oyuncu Geri Bildirimleri

Önceden var olan World of Warships oyuncuları ve yeni oyuncular etkinliklere katıldı. Yeni oyuncular oyunun keyifli olduğunu belirtti, ancak oyun içi arayüzün kendileri için kafa karıştırıcı olduğunu söylediler. Bu oyunculara oyunun eğitim dökümanlarını paylaşarak deneyimlerini iyileştirmeye çalıştık.

Kafe Personel Geri Bildirimleri

League of Legends, Valorant, Zula veya CS:GO gibi başka bir oyunun kafelerinde etkinlik düzenlemesinden mutlu olduklarını söylediler. Ayrıca, çoğu kafede WoT için önemli bir oyuncu kitlesi olduğundan, bir WoT etkinliğinin de önemli bir ilgi göreceğini söylediler.

Wargaming Hakkında

Wargaming Group Limited, merkezi Lefkoşa, Kıbrıs’ta bulunan Belaruslu bir video oyunu şirketidir. Şirket, en büyüğü şirketin kurulmuş olduğu Minsk şehrinde yer alan 20’den fazla ofis ve geliştirme stüdyosu ile dünya çapında faaliyet göstermektedir. Wargaming, savaş simülasyonu tarzında geliştirdiği oyunlarla tanınmaktadır. World of Tanks, World of Warships, World of Warplanes oyunlarının yaratıcılarıdır. 

 

World of Warships İnternet Kafe Etkinlikleri

Tags: game agency / game agency in turkey / game marketing / gaming agency / World of Warships