Ozan Mode: On Nisan-Mayıs-Haziran 2021! Ülkemizde 2020 yılında faaliyete giren Ozan SuperApp, “Finansal servisler için daha iyisini yaparız” sloganıyla yola çıkarak 2020 yılında bireysel ve kurumsal işletmelere finans yönünden çözüm üretmek amaçlı kurulan bir teknoloji şirketi olarak giriş yaptı. Ozan Mode: On ise SuperApp içerisinde kullanıcıların kolaylıkla oyun ve epin içeriklerine ulaşmaları için özel olarak dizayn edilmiş oyun odaklı bölümüdür.

Ozan Mode: On Nisan-Mayıs-Haziran 2021 Neler Yaptık?

Gaming in Turkey olarak Ozan Mode: On ile sosyal medya iş birliğimizde 2021 yılının Nisan, Mayıs ve Haziran ayı sosyal medya paylaşım planlarımız için oyun ve espor dünyasına hitap eden özgün içerikler ürettik. Ürettiğimiz içeriklerde oyun dünyasından farklı oyunlara yer verdik.

İçeriklerde oyunlar ile ilgili ilginç bilgiler, sevilen oyun karakterleri tanıtımları, 1 Nisan Şaka Günü, Dans Günü gibi eğlenceli günler, Anneler Günü gibi özel günler ve 4 Mayıs Star Wars günü gibi popüler kültür ve oyunlara özgü günler ile ilgili içerikler, seçim yapmak veya yorumla katılmayı gerektiren etkileşim içerikleri, oyun içi taktik videoları, Ozan SuperApp’in sponsoru olduğu turnuvadan duyurular gibi içerikler paylaştık.

İhtiyaca Uygun Sosyal Medya Yönetimi

Bu sayede marka ile oyuncuyu, oyuncu ile oyuncuyu bir arada tutmaya ve etkileşimde bulunmaya teşvik etmeye çalıştık. İlerleyen aylarda da ihtiyaçlar doğrultusunda evrilmeye ve Ozan Mode:On’u daha ileriye taşımaya devam edeceğiz.

 

Ozan Mode: On Nisan-Mayıs-Haziran 2021 Sosyal Medya Yönetimi!

Tags: game agency / game agency in turkey / game marketing / game pr / gaming in turkey / gaming in turkey game agency / gaming in turkey game pr agency in turkey / ozan / ozan SuperApp / ozan:mode on / social media / social media content / social media management